הזמר רותם צור ישיק את אלבום הבכורה שלו "שנים" בהופעה מיוחדת, שתתקיים במועדון הבארבי בתל-אביב במוצאי שבת 30.5. את המופע הפותח תספק הזמרת דפני. את האלבום הפיק אייל קצב, בסיועו של אודי שמחון.

במקביל לאלבום צור מוציא את הסינגל הרביעי "את", השיר היותר קשוח מבין ארבעת השירים שכבר יצאו, שמובא כאן בהשמעת בכורה. קדמו לו "לעבור את היום", "אשם" ו"תפקחי את העיניים", שעם הוצאתו הושווה צור בסגנון לאביב גפן.

רותם צור מגיע אל הוצאת האלבום אחרי למעלה משנתיים של הופעות, בהן צבר קהל נאמן המלווה אותו לכל הופעה. האלבום צפוי לצאת במהלך חודש יוני ויכלול 10 שירים שכתב צור מאז היה בן 17 ועד היום. הטקסטים של צור אישיים ואוטוביוגרפיים. את ההשראה להם שאב מחוויות חייו.

תקף בראיון את הראל סקעת

בראיון שנערך איתו כאן באתר mako תקף צור את הראל סקעת ואת התנהלותו מול חברת התקליטים "הד-ארצי". במקביל, אחיו, תדהר צור, הוא עורך הדין שייצג את חברת התקליטים במאבקה המשפטי מול סקעת. "מבחינה רגשית אני כמובן מזדהה עם האמן", הודה צור. "אבל כשחושבים על זה, לא נעים להודות, חברת התקליטים פשוט צודקת. הראל היה חתום שם לשני אלבומים או לתקופה מסוימת והוא פשוט חיכה שיסתיים החוזה כדי להפיק אלבום בחברה אחרת ששילמה לו יותר. החתימו אותו על חוזה לא רע בכלל, בלשון המעטה, והוא ניצל זאת לרעה".

"אין שום רע בלנסות להרוויח יותר כסף על העבודה שלך, אבל אפשר לעשות זאת בדרכים לגיטימיות וללא הפרת חוזה, שבעקבותיו אמנים חדשים שיגיעו לחברה כבר ייתקלו בחוזים יותר קשים וחד צדדיים, כדי למנוע מאיתנו במקרה של הצלחה את הישנות המקרה. הרי לא מדובר פה באיזה חוזה דרקוני או חברת תקליטים גדולה שמנסה לדרוס אמן צעיר".