בית נוסף למסיבות: אצטדיון רמת גן. במשך שנים האצטדיון היה הבית של נבחרת ישראל, מכבי תל אביב ואירח מספר הופעות ענק בינלאומיות כולל של מטאליקה, מדונה ואלטון ג'ון, אבל ל-mako נודע שהמתחם עובר מתיחת פנים לקראת אירוח של מסיבות ופסטיבלים, כבר בחודש הבא.

האצטדיון יארח בחג פסח הקרוב, ב-12 באפריל (יום רביעי). נכון לעכשיו, המקום יוכל לארח אלפי ואף עשרות בליינים ויצטרף למעט מקומות שיכולים לארח כמות כזו (או גדולה יותר) של אנשים במרכז. עם זאת, ל-mako נודע כי באצטדיון מבקשים לארח אירוע ענק נוסף כבר בעצמאות עם אמנים בינלאומיים, אליו צפויים להגיע כ-15,000 בליינים.

האצטדיון המיתולוגי עדיין בבעלות עיריית רמת גן, אך מופעל בחכירה על ידי ההתאחדות לכדורגל, שמשרדיה נמצאים בו. באפריל 2017 הוחלט בעיריית רמת גן להרוס את האצטדיון, אבל ב-2018 הצהיר ראש העיר החדש הנבחר דאז כרמל שאמה הכהן, כי ברצונו לקדם תוכניות לשיפוץ האצטדיון ההיסטורי במקום לקדם את תוכנית ההריסה שכבר אושרה על ידי העירייה.

שאמה הכהן חזר בו מההחלטה וביוני 2019 שוב התקבלה ההחלטה להרוס את האצטדיון בשנים הקרובות, אך טרם נקבע מה יוקם בשטח שיתפנה. "לא נראה שהוא ייהרס בקרוב", סיפר ל-mako גורם המעורה בפרטים. "יש אירוע סגור לעצמאות הקרוב באצטדיון, וכבר מדברים על אירועים לפחות עד אמצע שנה הבאה".