לפני קצת פחות משלושה חודשים סיפרנו לכם כאן לראשונה על הרמז שהגיע על כך שנועה קירל בדרך לעשות את הצעד הכי גדול בקריירה שלה, והבוקר כל הספקולציות וההשערות הפכו למציאות. 

הבוקר נודע כי קירל הוחתמה על חוזה הקלטות ענק בחברת התקליטים הגדולה ביותר באמריקה, אטלנטיק רקורדס, ולראשונה בהיסטוריה, זמרת ישראלית מוחתמת בחברת תקליטים לחוזה של מספר שנים ועם תקציב של מיליוני דולרים

החברה בה חתמה קירל, אטלנטיק רקורדס, מייצגת בין השאר כמה מהאמנים הגדולים בעולם, ביניהם: אד שירן, ברונו מארס, קארדי בי, DJ דיוויד גואטה, להקת קולדפליי, סיה, וויז קליפה, ליזו, קלין בנדיט, ועוד.

על פי מידע שהגיע מאנשיה של קירל, מדובר על ההסכם הרחב, הגדול והמקיף ביותר שנחתם אי פעם מול אומן ישראלי ולכן מדובר על הישג חסר תקדים שעושה היסטוריה לישראל ולייצוא מוזיקה לעולם.

עוד נמסר כי במהלך השנה הקרובה תעבוד נועה קירל על חומרים באנגלית ותצלם קליפים שיופצו בהמשך ע"י אטלנטיק רקורדס בכל רחבי העולם. העסקה ביו שני הצדדים התבשלה מזה כשנתיים עד לחתימה בתחילת שנת 2020 והיא כוללת בתוכה מערך ניהולי, יחצני, שיווקי, אסטרטגי, אומנותי, הפקתי המוערך במיליוני דולרים.