כל מי שגדל בשנות התשעים, אהב רוק ישראלי והלך (או לא הלך) להופעות במועדון "רוקסן" המיתולוגי, חייב להיות באירוע הזה: אביב גפן ולהקת "התעויוט" יחברו לארבע להקות רוק ישראליות מיתולוגיות, ל"נשף רוק" מס' 4, בהמשך לסדרת נשפי הרוק בביתן והיכל נוקיה.

על הבמה של ביתן 1 בתל אביב יעלו ב-19 בפברואר 2015 להקות שכיכבו על הבמות בתחילת שנות התשעים, ואחת מהן לא הופיעה יחד כבר כעשרים שנה: "איפה הילד?" בהרכבה המקורי, עם חמי רודנר בבס ושירה, אסף שריג בגיטרה, אסף "בובי" מרוז בתופים ואופיר בר-עמי בגיטרה, "מופע הארנבות של דוקטור קספר" בהנהגתם של המאסטרו שי להב (שירה וקלידים) ואורן ברזילי (שירה וגיטרה).

"גן חיות" לא ניגנו יחד כבר עשרים שנה

להקת "גן חיות" שלא ניגנה יחד כבר שני עשורים, עם הסולן שרון מולדאבי, הגיטריסטים שחר בן-ברק ויובל ליבליך, והבסיסט דני צוקרמן, ולהקת "כרמלה גרוס ואגנר", שכבר התאחדה כמה פעמים בשנים האחרונות ותמיד נעים לפגוש בה שוב, עם ערן צור בשירה ובס, אבשלום כספי בקלידים, אורי פרוסט (גיטרות) ואורי בלק בתופים.

כל אחת מארבע הלהקות תופיע כחצי שעה עם מיטב הלהיטים שלה, ולבסוף יעלו אביב גפן והתעויוט להופעה מלאה שתוקדש בחלקה לימי ה"רוקסן" ולשאר להיטיו של גפן, כולל אירוחים מפתיעים.

הצלחת האירוע (אם וכאשר יצליח) תוכיח שנוסטלגיה היא עדיין ותמיד הסחורה הכי חמה בשוק המוזיקה, ושהפנייה לקהל בני 30-45 שיש להם כסף לשלם את מחירי הכרטיסים הגבוהים (לצד הקהל הרגיל של גפן שיגיע בשבילו), נכונה לא רק למופעי חו"ל כמו "הבקסטריט בויז", רובי וויליאמס וג'סטין טימברלייק.

מחיר כרטיס: 199-299 ש"ח. טלפונים: 03-7626666 / *9080.

להקת גן חיות (צילום: דניאל חכים)
להקת גן חיות | צילום: דניאל חכים

איפה הילד פרומו (צילום: עידו איז'ק)
? איפה הילד | צילום: עידו איז'ק
מופע הארנבות של ד"ר קספר הופעה (צילום: נעם וינד)
אורן ברזילי ושי להב. מופע הארנבות של ד"ר קספר | צילום: נעם וינד
כרמלה גרוס ואגנר ביתן (צילום: רועי ברקוביץ')
ערן צור, "כרמלה גרוס ואגנר" | צילום: רועי ברקוביץ'