כשברקע הדרמה סביב הפרידה של נתנאל (בומרנג) רודניצקי עם דיאן שוורץ, הראפר חושף קטע מהשיר החדש שעורר סערה ברשתות. לא מעט חשבו שבומרנג מקדם את השיר בכוונה לצד הפרידה בשביל למשוך באזז לשיר. גורמים המעורים בפרטים טוענים בפני mako מוזיקה שהשיר אמור לצאת בתקופה הקרובה, עד חודש.

לפני זמן קצר כתב בסטורי שלו: "אין לי דבר להראות או לשתף אתכם מלבד המוזיקה שלי, פעם שיתפתי אתכם בבת זוגי ובמוזיקה שלי, היום רק במוזיקה שלי", ושיתף קטע קצר מהשיר עליו עבד עם המפיק המוזיקלי אופיר מלול. היה קשה לתפוס את כל המילים, אבל הנה מה שהצלחנו להבין. 

"לא הכל תמיד זה שחור או לבן, אז את באה עם טיפקס, לא מצאתי כוחות ובאת לי כמו סרט של מארוול. אני טוב בלתת את הטון וזה הפיס והלאב שמלווה אותי. איזה [...] אני, נפגעתי מספיק מכל חבר שני, הם אומרים נו בחייאת אל תדבר על זה, אבל בא לי את הכל להקיאבינתיים בונה עתיד. וואלק, כולם אצלי בפיד, משפחה שלי אצלי בווריד. לא נראה מפחיד כשאת איתי תמיד ואת יודעת ש...".

בומרנג שאל את העוקבים שלו בטיקטוק לפני כמה ימים אם הם מצליחים לנחש על מי השיר. התשובה הברורה, גם לפני הפרידה וגם היום היא כמובן שוורץ, אבל השורה "נפגעתי מספיק מכל חבר שני" גרמה לנו להאמין שמדובר ברון נשר. כזכור, בזמן שנתנאל היה בבית האח, הראפר הוציא שיר משותף בלי ידיעתו (ולאחר מכן הסיר אותו).

בין כל המתקפות על בומרנג, גם נשר הצטרף (ואולי אפילו הצית?) לחגיגה כשכתב בסטורי שלו: "איזה קטע אם מחר יוצא פתאום סינגל במפתיע? ואז בגלל הפרידה יכנסו לשיר. ואז... השיר לא יצליח מסחרית ואז... הם יחזרו כאילו בעקבות השיר ויהיו עוד אייטמים שהם לא על התוכן אלא על סיבת החזרה ואז שוב ישכחו משניהם... ואז שוב יפרדו בשביל עוד טיפה שיח ציבוריואז.... עוד ריאליטי?".

נשר עוקץ את נתנאל גם בשיר של הראפר שרק לפני כשבועיים "חברים מזוייפים" בו התארח. לקראת סוף השיר, הראפר טוען שהוא רוצה "לסיים את הבית הזה בחיוך ועם עוד שלושה מסרים", שככל הנראה מכוונים לנתנאל: "חבר אמיתי זה חבר שיהיה שם איתך גם ברגעים של ייסורים / אני ו*** נישאר חברים טובים לא משנה לי אתם רק צופים / למי שיש אח גדול לא צריך אח מזוייף וגם לא חברים מזוייפים".