דנה אינטרנשיונל בחולצה צהובה
במקום צביקה?

דנה אינטרנשיונל תשפוט בעונה השביעית של "כוכב נולד" ותשב בפאנל השופטים לצד צדי צרפתי, מרגלית צנעני (מרגול), גל אוחובסקי וצביקה פיק. החוזה עם אינטרנשיונל טרם נחתם, אך הסכמות בעל-פה עם הפקת התוכנית כבר הושגו. בניגוד לפרסומים אחרים - דנה אינטרנשיונל לא תחליף אף אחד מהשופטים, אלא תצטרף לצוות הקיים. עם זאת, צוות השופטים עדיין אינו סגור סופית.

אל פאנל השופטים מביאה דנה אינטרנשיונל מנסיונה בזירת הפופ הבינלאומית, כזוכת אירוויזיון 98' עם הלהיט הענק "דיווה". בנוסף, לפני שנה כתבה והלחינה לבעז מעודה, זוכה "כוכב נולד 5", את השיר "כאילו כאן", איתו ייצג את ישראל באירוויזיון הקודם.

אינטרנשיונל, שנחשבת לדמות צבעונית וסלבריטי מבוקשת, השתתפה לאחרונה בסדרת ריאליטי סלולרית של סלקום, במהלכה צולמה כשהיא סגורה בביתה באמצעות עשרות מצלמות. לפני כמה חודשים הקליטה שיר לשוק הרוסי עם שתי זמרות אוקראיניות. אלבומה אחרון והמצליח, "הכל זה לטובה", יצא לפני כשנה וחצי וכלל את הלהיטים "סרט הודי" (דואט עם עידן יניב) ו"Love boy", עם השורה שנלקחה משיר הילדים "טין-טן".

ההכנות לעונה השביעית של "כוכב נולד" כבר החלו וההרשמה לאודישנים לתוכנית נמצאת בעיצומה. אם בשנה שעברה נעשו אודישנים בהודו, שהניבו מתמודדת אחת, הרי שהשנה ייצא צוות התוכנית לערים גדולות וקטנות בארצות הברית בחיפוש אחרי זמרים שיודעים לשיר בעברית. במקביל פנתה הפרת התוכנית לדמויות מעולם המוזיקה והבידור האמריקנים, כמו דולי פרטון ואדם סנדלר כדי שישפטו באודישנים בחו"ל. לפניות אלה טרם נתקבלו הסכמות.