אבי בן אבו (תמונת AVI: כוכב נולד)
גדסי, מאחוריך. אבי בן אבו | תמונת AVI: כוכב נולד

אבי בן אבו, בוגר כוכב נולד 8, בן 23 מאשדוד, חתם השבוע על חוזה ניהול עם "הסוכנות"  - סוכנות הטאלנטים החדשה של רונית ארבל - יחצניתו של אייל גולן, נעמי אלשייך - לשעבר המנהלת האישית של ריטה, ושמוליק רוזנברג - אחיו ומנהלו האישי של פבלו רוזנברג (ולשעבר מנהלה של שרון חזיז).

בימים אלה, וכפי שכבר פורסם ב-mako, נכנס בן אבו לאולפני ההקלטות להקלטת אלבום הבכורה שלו. שיר ראשון מהאלבום ייצא למדיה בימים הקרובים, או לכל המאוחר תוך שבוע-שבועיים.

במקביל יוצא אבי בן אבו (23, אשדוד) להופעות עם רפרטואר השירים אותם ביצע במסגרת "כוכב נולד" וטעימות מחומרי האלבום שבדרך. מרבית ההופעות יהיו מכורות מראש. על הופעות פתוחות לקהל הרחב צפויים מנהליו של אבו להודיע בנפרד.

בין השירים שצפויים במופע: "הדרכים הידועות" של שלום חנוך, "מקיץ אל החלום" ו"עוד יום" של גלי עטרי, " לשם" של מירי מסיקה, " בדד" של זוהר ארגוב, "אהבנו" של אביב גפן, "עד שתעזוב" של ריטה, " הצל ואני" של יהודה פוליקר, " ניצחת איתי הכל" של עמיר בניון, " מחר אני בבית" של אתניקס, "זה ששומר עלי" של שרית חדד, " גשם" של מאיר בנאי, " ביום ובלילה" של דני סנדרסון, "היא יושבה על החלון" של חיים נחמן ביאליק ו"הגברים בוכים בלילה" של אבנר גדסי.

>> מרים טוקאן בשיר בכורה; יהודה סעדו בראיון קאמבק