אין תמונה
עברית, ערבית, אנגלית כפול ארבע. עוואד וניני

נחשפו שמות ארבעת השירים שיבצעו במשותף אחינועם ניני ומירה עוואד במסגרת המיני-קדם, שישודר בשידור חי בערוץ הראשון ב-2 במרץ, בהנחיית עדן הראל. במהלך השידור יבצעו ניני ועווד את ארבעת השירים. הצופים יוכלו להצביע בעד השיר המועדף עליהם מבין הארבעה. השיר הנבחר יהיה הנציג של ישראל לתחרות אירוויזיון 2009, שתתקיים במאי במוסקבה. סיום ההצבעה ושידור התוצאות יעמדו בשיאו של הערב.

השירים הם "בואי לרקוד איתי", "עינייך", "יש ימים" ו"כל שנייה". ניני ועווד סיימו בימים אלה את ההקלטות, ולראשונה בהיסטוריה של השתתפות ישראלית בתחרות האירוויזיון יבוצע כל אחד מהם בשלוש שפות: עברית, ערבית ואנגלית. ניני ועווד שותפות ביצירת כל השירים וכן מעורב בתהליך גם שותפה הנצחי של ניני, הגיטריסט גילי דור.

חשיפה פומבית ראשונה לשירים החדשים תהיה ב 24 בחודש, בתוכנית הרדיו של אבי אתגר ברשת ג' של "קול ישראל", בין השעות 17:00-18:00. ההצבעה עבור השיר המועדף תחל מיד בתום השידור באמצעות שירות *11 של רשות השידור ותימשך עד ה 2 במרס. כמו כן ניתן יהיה להצביע באמצעות אתר האינטרנט של רשות השידור.

במוסקבה יופיעו ניני ועווד פעמיים בשיר שייבחר כנציג הישראלי לתחרות. ב 12 במאי בשלב חצי הגמר של האירוויזיון, ואם יצליחו להתברג בעשירייה המובילה יגיעו גם להופעה בשלב הגמר ב 14 בחודש.

מאז בחירתן להשתתף בתחרות האירוויזיון כנציגות ישראל, ועל רקע מבצע "עופרת יצוקה" בעזה, זכו אחינועם ניני ומירה עוואד להתנגדות והתקפות מכיוונים שונים, הן מצד יהודים והן מצד ערבים. השתיים הגיבו בחזית אחת שאומרת שהמוזיקה שלהן היא התשובה לכל ההתקפות. עם זאת ויתרו על ההשתתפות בערב התרמה למען הפלסטינים בעזה שנערך בתל-אביב.