צילום: אור גפן

שבוע אחרי ששופט "הכוכב הבא" ואחד הזמרים המצליחים במדינה, איתי לוי, שחרר את "מסיבה בצהריים", הלהיט האחרון שלו והשיר עליו סיפרנו לכם כאן לפני כשבוע שהיה אמור לצאת במקור כדואט שלו ושל אייל גולן - הבוקר אנחנו חושפים כאן בבלעדיות את הגרסה המקורית של השניים שהוקלטה לפני יותר משנה.

בשבוע שעבר סיפרנו לכם כאמור את כל מה שלא ידעתם על צילומי הקליפ של השיר החדש של לוי שהספיק לצבור כבר למעלה ממיליון צפיות ביוטיוב ונכתב על ידי אופיר כהן ("חתונה של השמחות"), אחד הכותבים המוערכים היום בז'אנר הים תיכוני. מי שעוד שיתף פעולה עם כהן ולוי ביצירת השיר הוא אבירם “Vivo” טוויזר, שבעצמו שיתף פעולה בעבר עם גולן בשיר "סוכריות קופצות".

השיר כאן למעלה, שנגנז לבסוף לאחר הפרידה של לוי וגולן בשנה שעברה, נועד במקור לקדם את המופע המשותף של השניים באצטדיון בלומפילד, מופע שבוטל אחרי שלוי החליט לצאת לדרך עצמאית. לוי, כזכור, נפרד מ"ליאם הפקות" ביולי 2020 ומסר בזמנו: "בתום חמש שנים אני יוצא הבוקר לדרך חדשה, וכשאני מביט לאחור, אני נרגש ומודה לאנשים שהיו בשבילי. בראש ובראשונה אני מודה מעומק ליבי ל'ליאם הפקות' ולאייל גולן על דרך ארוכת השנים בה טרפנו את העולם".

אז לטרוף את העולם השניים לא ממש הספיקו, וגולן עצמו מסר אחרי הפרידה: "כבר בתחילת הדרך זיהיתי את הפוטנציאל וצפיתי את ההצלחה של איתי לוי. הכמיהה להצלחה והנחישות שבערה בו בשילוב של עשייה ועבודה קשה יצרה הצלחה חסרת תקדים. אני מלא בגאווה שזכיתי ללוות את איתי ולהיות חלק בלתי נפרד מהדרך המופלאה שעבר ומההצלחה שלו".