שלוש שנים עברו מאז שאגם בוחבוט (15) הוציאה את סינגל הבכורה המצליח שלה "כמו בריו", שעד כה צבר 34 מיליון צפיות ביוטיוב. מאז הזמרת הצעירה שפרצה בתחילת העשור דרך התכנית "בית ספר למוסיקה", הפכה לאחד השמות החמים במוזיקה הישראלית בזכות שורה של להיטים, הופעות וקמפיינים שונים. היום היא מציגה שינוי התבגרותי שעבר בה לאחרונה עם שיר חדש בשם "חיכיתי", אותו כתבו, הלחינו והפיקו מוזיקלית תמר יהלומי ויונתן קלימי. בקליפ, שבוים על ידי ירין אהרונוף, מככב הדוגמן אליה אוחנה.

ספרי לנו על השיר החדש.

"זה מאוד שונה ממה שראיתם ממני, טקסט על אהבה ואכזבה כמו שבחיים לא שרתי. זאת בלדה מרגשת על היחסים בין גבר לאישה. בגלל שהוא שונה, אני מתרגשת להוציא אותו ולראות איך אנשים יגיבו. לאחרונה חיפשנו שירים שהם יותר בוגרים עם טקסטים שפונים לכולם ולא רק לילדים. תמר ויונתן כתבו אותו בשבילי, הם יודעים שזה סגנון שאני מאוד אוהבת".

במה לדעתך הוא שונה משאר הלהיטים שהוצאת עד כה?

"כל השירים שהוצאתי עד היום לא היו שקטים כמו זה, אלא יותר כיפיים וקצביים. אמרתי שזה הזמן לעשות 'סטופ' ולהוציא שירים שיש בהם עומק ושכולם יוכלו להתחבר אליהם".

השיר עוסק במערכת יחסים מורכבת ובעייתית. איך בגילך הצעיר את מוצאת דרך להתחבר אליו?

"אני רגילה לשיר שירים עם טקסטים עמוקים כבר מ'בית ספר למוסיקה'. שרתי שם את 'הכניסיני תחת כנפך' של ביאליק. אין לי כל כך בעיה להתחבר לשירים כאלה. אהבות ואכזבות, אלה דברים שמגיעים עם הגיל, זה חלק מהחיים וכולם עוברים אותם".

איך את מצליחה לשלב בין הקריירה המוזיקלית ללימודים בבית הספר?

"זה מאוד קשה כשמנסים לשלב בין הדברים, אי אפשר לעשות הכל ב-100 אחוז. לא הכל יוצא מושלם ולפעמים יש ויתורים. גם על הצעות מפתות מעולם המוזיקה וגם על ימי לימודים ויציאות מוקדמות מבית הספר. מאוד מנסים, אבל יש קשיים. עכשיו אני נכנסת לתקופה מאוד אינטנסיבית של חזרות לקראת חנוכה. זה דבר שמאוד חשוב לי ואני לא מוכנה לוותר עליו".

מה התכניות הלאה? אלבום הבכורה בדרך?

"מעבר לשיר שיוצא היום ולהופעות בחנוכה, יש הרבה פרויקטים ואודישנים שאני עובדת עליהם. בקרוב תראו אותי משחקת יותר. יש המון דברים חדשים, הפתעות. עובדים על האלבום, זה לוקח המון זמן לעבוד על החומרים. כשמתחילים מגיל צעיר, הרבה שירים שאספת מאבדים את המשמעות שלהם. אני כבר פחות מתחברת לחלק, אז יש שירים חדשים. היום אני גם יושבת עם כותבים ואומרת להם מה אני רוצה. זה כיף לקחת חלק בכל הקטע של היצירה. הלהיטים הגדולים כמו 'כמו בריו' לגמרי יכנסו לאלבום".