רותם מנסנו נפצע באורח קשה ואיבד את חברו הטוב, אור אשכר, בפיגוע בדיזנגוף. מנסנו, שעובד כדיג'יי, נאלץ להעביר את כל התחייבויותיו כדיג'יי לחברים מהתחום, שישמחו חתן וכלה במקומו. הוא יצא למסע שיקום מפרך, ולשמחתנו הוא עושה צעדים גדולים גם בתחום המוזיקלי - עם רמיקס ל-Unicorn של נועה קירל ששיחרר השבוע לאוויר העולם. "מאחר ואני לא צפוי לחזור ולנגן בתקופה הקרובה, אני מתכוון לחזור ולהשקיע את רוב הזמן בהפקת מוסיקה", הסביר מנסנו בשיחה עם mako.

הרמיקס החדש לוקח את Unicorn והופך אותו לקטע קלאברי ומרקיד לכל אורכו, עם באס פאנקי ומרים ואווירת דיסקו\האוס שהופכת אותו לבחירה מושלמת לרחבה. "התחלתי לעבוד על הרמיקס ביום שהשיר יצא", מספר מנסנו. "לפני שבוע המפיק גל אבוטבול, אחד החברים הכי טובים שלי, הגיע עם המחשב שלי לבית לוינשטיין וסיימנו את הביצוע". הבחירה ליצור רמיקס, מסביר מנסנו, טבעית עבורו כשמדובר במוזיקה שהוא מתחבר אליה: "אני יוצר ומפיק מוסיקה מגיל 15. בכל פעם שאני שומע שיר שאני אוהב במיוחד אני נכנס לאולפן ומנסה ליצור ביצוע מיוחד שהוא ייחודי לי".

דיג'ייז לא תמיד מקבלים הכרה מהאומנים שאת המוזיקה שלהם הם ממקססים, אבל לשמחתו של מנסנו נועה קירל שמעה - והתלהבה: "זה מדהים, איזה כיף!" כתבה למנסנו באינסטגרם, ושתפה את הרמיקס בסטורי. "האמת שהופתעתי ושמחתי לראות את התגובה שלה, אני מאמין ומקווה שהיא אהבה", מספר הדיג'יי.

בימים הקשים שהוא עובר, המוזיקה משחקת תפקיד חשוב מאין כמותו במסע של מנסנו: "מוסיקה היא אוויר לנשימה מבחינתי ובהיעדר היכולת שלי לנגן, היצירה ממלאת את החלל שנפער", הוא מסביר. "התחלתי מסע שיקום ארוך מאוד ובכל יום יש מילימטר קטן של התקדמות. אני מוקף בכל כך הרבה חברים ומשפחה שנותנים לי את הכוח להילחם בכל יום כדי לחזור ולעמוד על הרגליים. בהזדמנות אני רוצה להגיד תודה לכל מי שמגיעים לבקר, שולחים הודעה ועוטפים אותי באהבה". האזינו לרמיקס המלא של רותם מנסנו כאן: