אביב גפן בהופעה בביתן 1 (צילום: ענבל צח)
חוזר לרוקנ'רול. אביב גפן בהופעה בנשף הרוק הראשון בביתן 1 | צילום: ענבל צח

אביב גפן ממשיך במסורת "נשף הרוק" ואחרי שנתיים מוצלחות בביתן 1, הוא מעביר אותו השנה להיכל נוקיה בתל אביב, שם יוכל הקהל להתרווח בכיסאות ולהינות מקונצרט של גפן עם להקתו "התעויוט", שיארחו על הבמה את החבר אביתר בנאי, להקת "החברים של נטאשה" עם מיכה שטרית וארקדי דוכין, והלהקה הסקוטית "Biffy Clyro".

זה יקרה ב-12 באפריל 2014 ואת המופע הפותח יספקו גיא ויהל, זוכי "תגלית השנה" של אקו"ם (אגב, גפן ישב בועדה שבחרה בהם לפרס). בהופעה ישיק אביב גפן אלבום חדש שהקליט בלונדון. סינגל ראשון מלווה בקליפ שצולם ביפן ייצא במהלך חודש מרץ ושני שירים חדשים בהפקת יועד נבו יבוצעו לראשונה על הבמה בנוקיה.

אין תמונה
אורחים מחו"ל. Biffy Clyro

השם המסקרן ביותר ברשימת האורחים של גפן הוא של להקת הרוק הסקוטית "Biffy Clyro", שתגיע לראשונה לארץ כדי להשתתף באירוע בנוקיה. שיתוף הפעולה ימשיך כשגפן יצטרף לסיבוב ההופעות הבא שלהם ויפתח את הופעותיהם בחו"ל.

"Biffy Clyro" פועלת משנת 1995. אלבומה "Only Revolutions" משנת 2009 הפך אותם לשם מוכר באירופה ובישראל, עם שירים כמו Many of Horror, Black Chandelier, ו-Bubbles, שבגלגלצ ישמחו לחזור ולטחון. "Biffy Clyro" זכתה ב-2011 בפרס ה-NME ל"הופעה הטובה ביותר" ול"להקה הבריטית הטובה ביותר" בשנים 2011 ו-2013.

עם אביתר בנאי שיתף אביב גפן פעולה בסדרת הופעות, שהחלה בפסטיבל הפסנתר והגיעה עד אמפי שוני ומקומות נוספים. השנים אף הוציאו יחד את הדואט "יש שמיים מעליי".

גם החיבור בין אביב אגפן להקתו "התעויוט" לבין להקת "החברים של נטאשה" עם מיכה שטרית וארקדי דוכין, צפוי להיות מסקרן עבור חובבי הרוק בארץ.

המופע בנוקיה צפוי להיות עוד מופע גדול, יפה ומושקע של אביב גפן, אחרי שרק לאחרונה שיתף פעולה עם התזמורת הפילהרמונית בהופעות בהיכל התרבות בתל אביב.

כרטיסים: 199-399 ש"ח.

אביב גפן, אביתר בנאי, שוני (צילום: אולג חמלניץ)
מה הם מכינים הפעם. אביב גפן ואביתר בנאי באמפי שוני | צילום: אולג חמלניץ

החברים של נטאשה – את לא (טל אלקלעי) (תמונת AVI: mako)
בחזרה לניינטיז. החברים של נטאשה | תמונת AVI: mako