טוני בנט, מגדולי הזמרים בכל הזמנים, יופיע לראשונה בישראל, ב-14 בספטמבר 2014 בהיכל התרבות בתל אביב. בנט יהיה בזמן ההופעה בארץ כבר בן 88 והוא  צפוי לשיר על הבמה ממיטב שיריו מכל הקריירה. הופעתו תתקיים יום אחרי ההופעה בפארק הירקון של ליידי גאגא, עמה שיתף פעולה.

ברזומה של טוני בנט ששה עשורים של קריירה. הוא נחשב לאחד ממגישי השירים הגדולים והכריזמטיים בהיסטוריה. ברזומה שלו 17 פרסי גראמי, מכירות של מיליוני תקליטים ושלל קלאסיקות, להיטים על-זמניים שנכנסו ל"ספר השירים" האמריקאי כמו “Steppin’ Out With My Baby” ו-I Left My Heart In San Francisco .

את הצלחתו הראשונית הוא חייב לשורה של סינגלים מצליחים שיצאו בתחילת שנות ה-50' והגיעו במהרה לפסגת המצעדים כמו "Because of You" ו- "Rags to Riches" ועוד, מאז היו לו לא פחות מ- 24 להיטים בטופ 100 באמריקה. בנט הוא בין האמנים היחידים שאלבומיו מככבים במצעדים בכל עשור מאז שהחל להקליט.

הקריירה של בנט ידעה כמה וכמה דואטים ושיתופי פעולה עם אמנים כמו פול מקרטני, ארת'ה פרנקלין, סטיבי וונדר, ליידי גאגא, נורה ג'ונס ועוד. בנט הקליט עם איימי ווינהאוס את השיר האחרון בחייה "Body & Soul". השירים עם גאגא וווינהאוס נכללו באלבום “Duets II", שהוציא לפני שלוש שנים לרגל יום הולדתו ה-85. האלבום הגיע לראש מצעד המכירות האמריקה, הישג שהפך את בנט לאמן המבוגר ביותר שזוכה לו.

בנוסף, טוני בנט הוא גם צייר שעבודותיו מככבות בגלריות נחשבות ברחבי העולם ושלוש מעבודותיו תלויות באופן קבע במוזיאון הנחשב "סמית'סוניאן" בוושינגטון. כזכור, הוא אף צייר את ליידי גאגא בעירום. כמו כן מקדיש בנט מרבית מזמנו לעבודות צדקה וגייס מיליונים למלחמה בסוכרת וסרטן, ולפני שבע שנים זכה להוקרה מיוחדת מהאו"ם על תרומתו.
 
מחירי כרטיסים: החל מ-209 ש' במכירה מוקדמת, בהתאם למקום הישיבה. *9080.