ליאור נרקיס מוציא היום גרסה משלו לאחד השירים הגדולים של כנסיית השכל, "היינו עושים אהבה", שנכלל במקור באלבומם השלישי והמצליח מ-1999. מי שהפיק מוזיקלית את הביצוע החדש עבור ליאור הוא המעבד תומר בירן.

עבור הסינגל החדש, נרקיס צילם קליפ בו הוא מארח את להקת הרוק ואת אשתו ספיר, לה נישא לפני כ-10 שנים. למרות המשבר הזוגי איתו השניים מתמודדים בימים אלה, שאושר השבוע על ידי מנהל יחסי הציבור של הזמר, הוחלט לשחרר את הקליפ כמתוכנן. נרקיס העלה לחשבון האינסטגרם שלו את הקליפ החדש, וליווה אותו בטקסט אותו חתם במילים: "ואנחנו? אנחנו עושים אהבה כל הזמן". 

עוד סיפר נרקיס על הקשר המיוחד שלו לשיר: "השיר הזה חצב לי את הלב בתקופות שונות בחיי. לאחר שני עשורים כבוד גדול בשבילי לחדש את השיר הענק הזה של כנסיית השכל המופלאים שגם מנגנים בעיבוד המחודש של תומר בירן". ליאור יופיע ב-13.2 בהאנגר 11 בתל אביב, שם יארח את כנסיית השכל על הבמה.

View this post on Instagram

"היינו עושים אהבה" השיר הזה חצב לי את הלב בתקופות שונות בחיי. לאחר שני עשורים כבוד גדול בשבילי לחדש את השיר הענק הזה של כנסיית השכל המופלאים שגם מנגנים בעיבוד המחודש של תומר בירן ומשתתפים בקליפ. ואנחנו? אנחנו עושים אהבה כל הזמן. @sapir_narkis24 ♥

A post shared by ליאור נרקיס Lior Narkis (@liornarkis) on

מילים:

הייתה אחת
שידעה לעשות קסמים
שידעה להגיד מילים
שצבעו את השמש בדם

אני זוכר בלילות של ירח מלא
היית באה אלי
לא במקרה
מסוממת
מטורפת בלי הכרה
היינו נופלים לרצפה
נוזלים מהתקרה
היינו עושים אהבה

היה לנו טוב
היה לנו רע
היינו ביחד
לא השארנו ברירה

אני זוכר בלילות של ירח מלא
היית באה אלי
לא במקרה
מסוממת
מטורפת בלי הכרה
היינו נופלים לרצפה
נוזלים מהתקרה
היינו עושים אהבה

מילים: רן אלמליח | לחן: דוד רסד, יורם חזן ורן אלמליח | הפקה מוזיקלית: תומר בירן | בימוי: לירן סגל