אין תמונה
רק אני והפסנתר שלי. ויינרייט

רופוס ווינרייט יגיע לישראל לראשונה, ויופיע בהיכל התרבות בתל-אביב ב- 26/11. ויינרייט יופיע סולו עם פסנתר, במסגרת סיבוב הופעות עולמי. במופע הוא צפוי להגיש את שירי האלבום החדש לצד להיטים ושירים מכל התקופות. 

בניגוד לאלבומיו הקודמים ששפעו בהשפעות אופראיות, כלי מיתר ונשיפה אורקסטיים, ביצירתו האחרונה חלק מהשירים "עירומים למחצה". האלבום, שהוקלט בחלקו בברלין והופק על ידי ניל טננט מהפט שופ בויז, זכה לביקורות נלהבות, ביסס את מעמדו של ויינרייט כיוצר מוערך והגיע לזהב באנגליה וקנדה.

ויינרייט, בעל קול הטנור, נודע בשירתו המרגשת ובעיבודים המושפעים מאופרה וקיטש. הוא נחשב, למרות גילו הצעיר, לאחד מכותבי השירים המוצלחים בעולם בשנים האחרונות. אלטון ג'ון הגדיר אותו כ"כותב השירים הגדול על פני הכדור". עד היום שמונה אלבומים ושתי קלטות DVD. 

מבין להיטיו הגדולים Cigarettes and Chocolate Milk וחידושים שזכו לתהודה ל'הללויה' של לאונרד כהן ו-'Across the Universe' של הביטלס. שיריו נכללו בפסי-הקול של הסרטים 'מולן רוז'', 'שרק', 'הר ברוקבק' ואחרים, ויש המכנים אותם "פס-הקול של התקופה". הרזומה שלו משובץ שיתופי פעולה עם אלטון ג'ון, דיוויד ביירן, סטינג, טורי איימוס ואחרים. לאחרונה הוזמן על ידי בית האופרה של המטרופוליטן לכתוב עבורו אופרה.

מכירת הכרטיסים למופע תחל היום, בעלות של 239-169 ש"ח.