בזמן שנתנאל רודינצקי עדיין סגור בבית "האח הגדול", היום (חמישי) הוא מוציא שיר חדש. נתנאל, שהיה מוכר עוד לפני התוכנית בקהילת ההיפ הופ כ"בומרנג", משחרר הבוקר את הסינגל "ניו יורק" שהקליט לפני כניסתו ל"האח".  בגלל שהוא עדיין בבית נמצא פיתרון יצירתי לקליפ והכל מאויר.

דקה לפני שהשיר החדש של בומרנג יצא, הוא הקליט אחד אחר עם רון נשר. הראפר החליט להוציא את השיר המשותף שלהם "נשאר בבית" ללא הסכמתו של נתנאל שלא מודע ליציאתו. "מדובר על שיר שהוקלט לפני זמן רב וההוצאה שלו נעשתה ביוזמתו של רון נשר בלבד ללא ידיעת נתנאל", אמרו בתחילת החודש אנשיו של נתנאל ל-mako מוזיקה, והוא נגנז.

אותו שיר משותף שכאמור נגנז נכון לעכשיו, עוסק בעצם ברצון של השניים להישאר בבית ולעשן וויד. בסביבתו של בומרנג הדגישו שזה לא מייצג את הקו העכשווי שלו: "השיר אינו מייצג את סגנונו המוזיקלי הנוכחי של נתנאל והנאמר לגבי תוכנו אינו משקף את דעותיו".

הם המשיכו: "נבקש להתייחס לכך בהתאם ולהציג את הדברים באופן נכון ומדויק. אנו מודים לרון נשר של התמיכה בנתנאל לאורך כל הדרך שלו בבית האח, אך אין להתייחס לשיר הזה כסינגל חדש של נתנאל". הם הוסיפו שהם מצפים ומתרגשים לסינגל החדש של נתנאל, שכאמור יצא היום: "אנו שמחים לבשר כי השיר החדש של נתנאל יקרא "ניו יורק" והוא ייצא ממש בקרוב. יש למה לחכות".