אפרוג'ק, פריס הילטון (צילום: Gettyimages IL, getty images)
מגיע לארץ. אפרוג'ק עם פריס הילטון | צילום: Gettyimages IL, getty images

חובבי המוזיקה האלקטרונית שהתבאסו מדחיית ההופעה של אביצ'י (AVICII) בארץ, יכולים להתנחם בתחליף הראוי של המפיק ראל נדל וחברת ההפקה TLV, שמביאים לארץ במקומו את התקליטן, היוצר והמפיק ההולנדי Afrojack, בן זוגה של פריס הילטון.

אפרוג'ק יגיע לראשונה לישראל ב-15 וב-16 במרץ (15.3, 16.3) לצמד הופעות במסגרת XL Nightlife Festival, אשר יתקיימו בגני התערוכה בתל אביב.

"ההחלטה התקבלה לאחר שהתבשרנו על שחרורו של AVICII אתמול מאשפוז בן 10 ימים", אומרים בהפקה. "אביצ'י אושפז עקב מצב רפואי של תשישות וחולשה מתמשכים, ובעקבותיהם הצטווה על ידי רופאו לנוח מהופעות בשלב זה. אנו מאחלים ל AVICII החלמה מהירה ונודיע על תאריך חדש להופעתו בשנת 2012 לרגע שנדע".

"אפרוג'ק" הוא ניק ואן-דה-וול, ממוקם במקום השביעי והמכובד בדירוג הדיג'אים העולמי של דיג'יי מגזין. הוא גם כוכב פסטיבל TOMORROELAND המפורסם, שזכה בשנת 2011 בפרס ה"גראמי" היוקרתי יחד עם דייויד גואטה על הרימיקס "REVOLVER" למדונה. עם גואטה יצר גם את "Louder Than Words". הוא משתף פעולה השנה עם אמנים כמו פיטבול, קיד קודי וליידי גאגא, איתה הפיק את הלהיט החם ביותר של אווה סימון TAKE OVER CONTROL, והוא כאמור כבן זוגה של פריס הילטון.

."אפרוג'ק" התחיל את הקריירה שלו כבר בגיל 18 ובמהירות רבה מצא עצמו עובד ומפיק ליוצרים ענקיים כמו  ,Diplo David Clark, Fedde Le Grand, דיוויד גואטה, ג'וש ווינק, ורבים וגדולים נוספים. אפרוג'ק כבש את הבמות הגדולות בעולם ככוכב מרכזי בפסטיבלים כמו Tomorrowland ו- Mystery Land. בשנתיים האחרונות אפרוג'ק הוא הדמות המובילה של ההאוס ההולנדי החדש, ובעולם הוא הפך לאחד הדיג'יים-מפיקים הכי פופולאריים בז'אנר.

כרטיסים

לכל מחזיקי הכרטיסים להופעה של AVICII - כרטיס להופעה של אביצ'י תקף למסיבה של AFROJACK ביום חמישי ה 15.3.12 ומקנה כניסה לאזור הנקוב על הכרטיס.

מי שאינו מעוניין ורוצה להחזיר את הכרטיס יכול להזדכות על הכרטיס ולקבל את כספו חזרה. משרדי הכרטיסים יזכו את הקונים אצלם, מי שקנה כרטיס דרך היחצ"נים יוכל להזדכות דרכם או יוכל לפנות לטלפון 054-8122225  03-5444194 במשרדי ה TLV, בימי א-ה בשעות 10:00-18:00. החזרת הכרטיסים תקיים אך ורק בין התאריך 13.2.2012 ועד לתאריך ה 1.3.2012. לא ניתן יהיה להחזיר כרטיסים לאחר 1 במרץ.

להופעה השניה, ב-16.3, רצוי לקנות כרטיסים מראש. לרכישת כרטיסים *9066

>> פרידה מוויטני יוסטון, הביונסה של האייטיז