אין תמונה
צפוי להפסד כספי רב. גולן

רק אתמול הודיע אייל גולן שאלבומו החדש "זה אני" יופץ החל מה-5 במרץ ברשתות הסלולר ורק ב-10 בחודש יגיע לחנויות הדיסקים. אולם כבר היום יש לאלפי מעריצים של הזמר את האלבום השלם בחינם, אחרי שאלמונים הפיצו את האלבום להורדה חינמית ברשת האינטרנט. לא מן הנמנע כי מדובר בגורמים המעורבים בהפצת האלבום במדיות השונות, או במקורבים כאלה או אחרים לגולן שיכלו לשים יד על קבצי הקול של השירים. לאייל גולן, שמוכר עשרות ומאות אלפי עותקים משיריו ואלבומיו, צפויים כתוצאה מכך הפסדים כספיים גבוהים.

שלומי סבג, מנהל פורום באתר אינטרנט ספר: "ראיתי שהעלו את האלבום המלא להורדה בפורום באתר, ומחקתי אותו משם, אבל לא הצלחתי למחוק אותו מפורומים של אתרים אחרים. בינתיים אנחנו לא יודעים כלום לגבי מי הדליף ומאיפה. האלבום יוצא רק בשבוע הבא, אני מאוהדיו של אייל ולדעתי חייבים לעצור את ההדלפה כי זה יפגע לו במכירות וחבל".

רונית ארבל, אשת יחסי הציבור המייצגת את אייל גולן מסרה בתגובה: "מעציב אותנו שישנם עלובי נפש שלא מעריכים את ההשקעה העצומה שאייל משקיע באלבומים ובשירים שלו, וטורחים לגנוב את השירים. אנחנו מאמינים שהקהל של אייל שאוהב ומעריך את אומנותו יסרב לשתף פעולה ולהוריד את השירים מאתרים המאפשרים הורדה לא חוקית שלהם".

מי שמעוניין להאזין ללהיטי האלבום החדש באופן חוקי יכול להקליק על שיר הנושא "זה אני", שגם זכה לקליפ בכיכובו של ציון ברוך, או על הלהיט המקפיץ "יפיופה", השיר המרגש "לנצח בני" והלהיט האחרון "למות מקנאה".