להקת "מופע הארנבות של ד"ר קספר" חוזרת להוציא שירים מאלבומה החדש "סוף לא טוב", שייצא בחודשים הקרובים. היום יוצא השיר "עולם שקט", שהוא למעשה סינגל שני מהאלבום, אותו כתבו והלחינו יחד מייסדי הלהקה שי להב ואורן ברזילי.

הלהקה שבה להופעות לפני חודשיים, ארבעה חודשים אחרי שהודיעה על עצירת פעילות, עקב המחלה הקשה בה חלה ברזילי. ברזילי סבל מתסמונת "גיליאן ברה" והיה מאושפז החל מחודש יולי בבית החולים איכילוב בתל-אביב. המחלה בה לקה גורמת למערכת החיסונית לתקוף את מערכת העצבים ומובילה לחולשה ולאיבוד שליטה על השרירים. ריתוקו של ברזילי למיטה בבית החולים הוביל לביטול הופעות הלהקה ולעצירת אלבום הקאמבק שלה, ממנו יצא לפני כן השיר "היא כל הסיפור", שהושמע יפה ברדיו.

בחודשים שעברו מאז ההודעה הדרמטית עבר ברזילי שיקום ארוך ומתיש, שלמרבה ההפתעה נמשך רק כמה חודשים ולא שנה שלמה, כפי שקורה בדרך כלל ללוקים בתסמונת. בסופו של השיקום ברזילי החלים, התאושש והתחיל לחזור לפעילות במסגרת ההרכב.

"מופע הארנבות של ד"ר קספר" היא אחת הלהקות הבולטות בתקופה המכונה "תור הזהב" של הרוק הישראלי הצעיר. אלבומה הראשון יצא בשנת 1993 והניב שרשרת להיטים כמו "בואי דינה", "בשמלה אדומה" ו"סקס". להיטים גדולים היו גם באלבומה השלישי של הלהקה - "תראו אותי", "אחלום לנצח" ו"יותר מדי". בשנות האלפיים עשתה הלהקה קאמבק בהופעות ובאלבום כפול בהופעה חיה ולפני שנה וחצי יצאה לסיבוב ההופעות האחרון שלה עד כה.

השיר החדש יושק בהופעה במועדון "ברזילי" בתל-אביב שתתקיים ביום שישי 20/2 ב-22:30.