עדן חסון הופיע אמש (חמישי) בפעם השנייה תוך חודשיים בהיכל מנורה מבטחים מול כ-8,000 אלף איש ואישה. הזמר הצעיר, שפרץ לתודעה לפני שנתיים עם הלהיט "שמישהו יעצור אותי", הוכיח אתמול פעם נוספת שהוא כבר הפך מזמן לאחד הזמרים האהובים והמושמעים בישראל.

חסון כבש את ההיכל עם כל הלהיטים הגדולים שלו, ביניהם "אין יותר מועדונים", "כפיות" ו"שמישהו יעצור אותי" כמובן. בין כל הלהיטים הפרטיים שלו עלו להופיע ולהתארח במהלך הערב כמה אמנים, ביניהם גם חברו הטוב של חסון, הזמר לירן דנינו, ויחד סיפקו השניים ביצוע בלתי נשכח לל"סיפור ישן".

רגע גדול נוסף בהופעה הגיע שכחסון הלך על קאבר משלו לאחד הלהיטים הכי גדולים בישראל בשנה האחרונה – "הלב שלי" של ישי ריבו.

עדן חסון 2020
מופע מושקע ומרגש. עדן חסון בהיכל מנורה | צילום: אלוני מור, יחסי ציבורולבסוף כמו שגילינו כאן במהלך השבוע, מי שעוד הגיעו לקחת חלק במופע המושקע היו אלה-לי להב ואור עמרמי ברוקמן, המקום השני והשלישי (בהתאמה) של "הכוכב הבא". "השבוע התקיים הגמר ואני קודם כל שולח מכאן ברכות לעדן אלנה שזכתה. אני בטוח שהיא תייצג אותנו בכבוד", אמר חסון רגע לפני שהזמין את האורחים הצעירים.

"יחד איתה היו שם שני מועמדים שמשכו את תשומת ליבי והתחברתי אליהם מאוד. אני בגיל שלהם פחדתי לשיר אפילו במקלחת, נשבע לכם", הוא התבדח, והזמין לבמה את אלה-לי ואור שביצעו יחד את "Señorita" של שון מנדס וקמיליה קביו, איתו הופיעו בשלב הדואטים של התכנית, כבשו מדינה שלמה ועכשיו מחזיקים גם בחותמת של היכל מנורה.