איפה הילד מיוזיק רום 1 (צילום: גל בזל)
"איפה הילד" אמש במיוזיק רום | צילום: גל בזל

להקת "איפה הילד" המתקמבקת קיימה אמש בזאפה מיוזיק רום בתל-אביב הופעה מיוחדת אליה הוזמנו בני משפחה של חברי הלהקה, חברים ומעריצים. כ-300 איש מילאו אמש את המקום והקיפו את הבמה עליה ניגנו חברי "איפה הילד" במשך שעתיים (כולל הדרן) ממיטב שיריהם. כבר בתחילת האירוע הבהירו חמי רודנר, אסף שריג, אופיר בר-עמי ואסף "בובי" מרוז עד כמה הם נרגשים מהמעמד המיוחד.

המופע נפתח בשיר "זמן סוכר", שיר הנושא של האלבום הראשון והמיתולוגי של הלהקה. בנוסף אליו בוצעו במהלך הערב כמעט כל שירי האלבום: "נפלת חזק", "אמריקה קרובה", "השמיים הגבול", "מה שעובר עלי", "העצב שלה", "ציפור גן עדן", "יושב בכורסא", "אחד אלוהים" ו,במסיבת התה של עליזה", אותו שר אסף שריג. שריג שר גם את "השדים הירוקים". הגיטריסט השני של הלהקה, אופיר בר-עמי, שר את "אהובה הקטנה".

לצד הלהיטים הגדולים כללה ההופעה שירים פחות בולטים של "איפה הילד" כמו "אמצע הקיץ", "הדובה הגדולה" ו"ישראליאנה". כמו כן בוצעו שני שירים חדשים - "מוזיקה אהבה", שכבר יצא לתחנות הרדיו ו"מנסה", אותו כתבו יחד רודנר ושריג.

"איפה הילד" תופיע במועדון זאפה בתל-אביב בחמישי 19/3 ובשישי 20/3 (הופעת צהריים). אחר כך צפויות ללהקה הופעות בקיבוץ נען ובים המלח.