אין תמונה
חארטה בארטה. עמיר בניון

עמיר בניון לא עוצר לרגע, מכה שוב, ולא לוקח שבויים. לפני כשבוע הוא ענה בשיר חדש ליהורם גאון וה"קורבן" הפעם היא שרת התרבות לימור לבנת.

בשיר מיוחד בשם "הכל חרטא", שהוציא לרגל חג הפורים ושוחרר לגולשי הפייסבוק שלו והאתר של הלייבל שלו נבל עשור, מדבר בניון על כך ש"הכל חרטא, כולל עמיר עצמו, כולל היחס הרציני מדי לשירים, כולל היחס של עמיר לעצמו, כולל היחס של התקשורת למצב התרבות. השיר כמובן לא בא לחנך אף אחד, אלא רק להציב מראה מחויכת אל מול החיים".

מילות השיר הן בין היתר: "רציתי להנחית פצצה אחלה, צעקה אחרונה מכל הצעקות האחרונות בזמן האחרון, ממש אחלה, האם זכרת איך לא זכרת, אם זכרת, זכרת יש מצב שזה חרטא".

אחותו של בניון שלחה מכתב בשמו לשרה לבנת: "ההבטחות שלך - הכל חרטא"

עד כאן הכל טוב ויפה, אולם לפני שהעלה אותו לרשת החליט עמיר בניון להעביר את השיר אל שרת התרבות לימור לבנת. לדבריו, כך מפרסם אתר ynet, "הכל חרטא" נכתב, בין היתר, בעקבות הבטחות השרה ליוצרים, בנוגע לשקיפות שהם דורשים בארגון אקו"ם ולמאבקם הוותיק בפדרציה לתקליטים.

אחותו של עמיר בניון, חן בניון, שלחה לשרה לבנת את השיר, עם מכתב בו כתב הזמר: "מה שלומך? החלטתי להעביר אלייך שיר שכתבתי רק בכדי להזכיר לך את ההבטחות ואת המציאות אחרי. באהבה, עמיר בניון". אחותו של בניון אמרה לאתר כי הדברים הם אישיים בין אחיה עמיר בניון לבין לימור לבנת.

תגובת השרה לימור לבנת: "בניון צריך יחסי ציבור"

חה"כ לימור לבנת - הליכוד (יח``צ: אתר הכנסת)
"עמיר בניון צריך יחסי ציבור.. מציעה לא לקחת את דבריו ברצינות". לימור לבנת | יח``צ: אתר הכנסת

"השרה לימור לבנת מעולם לא נתנה הבטחות הנוגעות בפעילות אקו"ם והפדרציה לתקליטים, וממילא אין זה מסמכותה להתערב בנושאים אלה. השרה לבנת מבינה שעמיר בניון צריך יחסי ציבור לשיר החדש שלו, וכיוון שהיא מאוד מעריכה את עבודתו, היא אפילו מוכנה לסייע לו בכך.

"השיר נכתב באווירה פורימית, והשרה מתייחסת אליו בחיוך ומצטרפת להמלצתו של הזמר עצמו שלא לקחת את מילותיו יותר מדי ברצינות. בכל מקרה השרה לבנת מוכנה תמיד לסייע בכל נושא הקשור לקידום התרבות והמוסיקה בישראל".

>> חשד: ניסו לחסל את איברהים טטליסס גם בבית החולים