שני הרכבי אינדי-רוק אמריקאיים - The Gutter Twins, ו-Low, יופיעו בבארבי תל אביב בשבועיים הקרובים. ראשונים יהיו The Gutter Twins, ההרכב של גרג דולי, לשעבר סולן Afghan Whigs, ומארק לאנגן, לשעבר סולן Screaming Trees, שיגיעו בשלישי וברביעי בספטמבר. השניים חוזרים לבארבי שנתיים אחרי שההרכב של דולי ה'טוויילייט סינגרז', אירח בשתי הופעות את לאנגן. 

הפעם יגיעו לישראל במסגרת סיבוב הופעות שמקדם את אלבומם הראשון Saturnalia, שיצא לאחרונה. האלבום מחבר גראנג' עם גותיקה, כשאת מרבית התכנים המוגשים בכנות ואותנטיות שואב הצמד מהעבר הפרוע, הגדוש בהתמכרויות והרס עצמי.

דולי ולאנגן נחשבים לשניים מגיבורי סצנת הגראנג' של סיאטל, ששינתה בסוף שנות השמונים ובעיקר בראשית שנות התשעים את עולם הרוק. דולי התמחה בכתיבה, לאנגן בלחנים, כשאפילו קורט קוביין מנירוואנה העריץ אותו, ביצע עימו את הדואט המרגש Where Did You Sleep Last Night? וטען שקונספט מופע האנפלגד של נירוואנה הוא בהשפעתו.

מלבד קוביין שיתף לאנגן פעולה עם Queens of the Stone Age - להקתו של דייב גרוהל, מתופף נירוונה, פי ג'יי הארווי,Gun's and Roses ,Velvet Revolver ואיזובל קמבל, סולנית Belle & Sebastian.
את הצמד יחמם אסף אבידן. כרטיס יעלה 150 ₪ במכירה מוקדמת, ו-160 ₪ ביום המופע.

ומנסיכיי הגראנג', למתנגדיהם. ההרכב Low, שיופיע בבארבי ב-11/9, הוקם ב-1993 על ידי אלאן ספרהוק (שירה וגיטרה), מימי פרקר (תופים ושירה) וג'ון ניקולס (בס), כאלטרנטיבה לגראנג'. גם מבחינת סגנון חיים הם מהווים אלטרנטיבה לאלטרנטיבה - ספרהוק ופרקר הם זוג מורמונים, נשואים באושר עם שני ילדים. השניים היוו את הבסיס להרכב, כאשר תפקיד הבס אויש על ידי נגנים מתחלפים. הבסיסט הנוכחי הוא סטיב גרינגטון. הלהקה תגיע ארצה במסגרת סיבוב הופעות שנועד לקדם סרט תיעודי שנעשה עליה, יצא ביוני האחרון ב-DVD ונקרא You May Need a Murderer.

הרזומה שלהם כולל עד כה שמונה אלבומים שזכו לשבחים בעיתונות העולמית והופעות לצד רדיוהד וניק קייב. אלבום הבכורה I Could Live in Hope, בעל הסאונד המינימליסטי, יצא ב 94' ומיקם את ההרכב היטב בסצנה האלטרנטיבית. שני האלבומים האחרונים The Great Destroyer ו-Drums and Guns יצאו בלייבל 'סאב פופ', בו היתה חתומה נירוואנה. בשנת 2005 נבחר השיר 'קליפורניה' מהאלבום The Great Destroyer לשיר השנה של תכנית הרדיו 'הקצה' בגלי צה"ל.

את Low יחממו שני קדר ו- Sansanna. מחירי הכרטיסים – 150 במכירה מוקדמת ו-160 בקופה.