אין תמונה
שעות יפות. כהן

השלוחה הצרפתית של לייבל הג'אז הנחשב "Blue note", השייך לחברת התקליטים EMI, מהחברות הגדולות והנחשבות בעולם, החתימה את הזמר והמוזיקאי אבישי כהן. כהן, שהוא גם בעל שם עולמי כקונטראבסיסט ומוזיקאי ג'אז, יקליט בדצמבר הקרוב במסגרת הלייבל את אלבומו ה 11. האלבום יוקלט בפריז ומיועד לצאת באביב 2009 בלייבל הצרפתי. "עבורי 'בלו נוט' מייצגת כמה מאלבומי הג'אז האהובים עלי ביותר", אמר כהן, "ואני גאה להצטרף למשפחה הזו".

מלבד ההחתמה בלייבל הג'אז הנחשב נמצא כהן בעיצומו של סיבוב הופעות בינלאומי, שהחל באפריל השנה ויימשך עד יולי 2009. כהן מופיע ברחבי אירופה (גרמניה, פולין, צ'כיה, רוסיה, אוקראינה, צרפת והולנד) וביוני יגיע גם לארה"ב וקנדה. לתוך הסיבוב הזה משלב עכשיו כהן גם סיבוב הופעות מקומי, שייפתח מחר (18/11) ב"זאפה" בהרצלייה, ויגיע גם לירושלים, תל-אביב ולהבות חביבה.

גם בחו"ל וגם בישראל מופיע כהן בימים אלה במופע "שעות רגישות", המבוסס על שירי אלבומו החדש בעברית, עם להיטים כמו "אהבה חדשה", "שובי אלי" ו"שלום עליכם". את כהן ילוו בסיבוב הישראלי מארק ג'וליאנה (תופים), שי מאסטרו (פסנתר וקלידים), איתמר דוארי (כלי הקשה, קולות), קרן מלכה (שירה), אייל הלר (גיטרה), אילן סאלם (חליל) ועודד מאיר (טרומבון). מחיר כרטיס להופעה: 160 ש"ח.