שלמה גרוניך, אחד המוזיקאים הגדולים בישראל, מוציא אוסף משולש בסדרת "המיטב" של חברת אן.אמ.סי-יונייטד. במקביל לאוסף וכחלק ממנו מוציא גרוניך את השיר "שרון", שיר מקורי לחלוטין, אותו הלחין גרוניך למילים של מיכל אדלר, שמזכיר את הקלאסיקה "סוזן" של לאונרד כהן.

האוסף המשולש החדש מקבץ לראשונה את מיטב יצירתו הענפה והמגוונת של שלמה גרוניך לאלבום אחד. הדיסק הראשון מקבץ אליו את המיטב מכל אלבומי הסולו של גרוניך. הדיסק שני את השירים הנבחרים מתוך שיתופי הפעולה הרבים והשונים בהרכבים כמו "קצת אחרת" ו"מאחורי הצלילים", מהתוכנית "זהו זה", עם מקהלת שבא" ועוד.

הדיסק השלישי באוסף הוא למעשה דיסק בונוס למעריצי גרוניך ה"כבדים" יותר, אשר מכיל כמעט כולו קטעים שלא ראו אור מעולם, שירים מהקריירה הארוכה של גרוניך שהתחבאו עד עתה בבוידעמים ומחסנים. האוסף המשולש יימכר במחיר של 79.90 ש"ח ונשמע כמו עסקה משתלמת לאוהבי גרוניך.

יוצא לסדרת הופעות בה יארח את אהוד בנאי, שלומי שבן ועוד רבים

"אני נרגש לרגל צאתו של האוסף הזה, שהושקעה בו מלאכת מחשבת של הרבה אנשים טובים", אומר גרוניך. "הוא מעין אנתולוגיה המאגדת את מיטב יצירותיי אורך ארבעה עשורים. איזו מתנה נפלאה אני מקבל לעשור השישי של חיי".

במקביל להוצאת האוסף ייצא גרוניך לסדרת הופעות במועדוני הזאפה בתל-אביב והרצליה, במסגרתה יארח סדרת אמנים נחשבת. הופעה ראשונה בסדרה תתקיים ב- 2/2 ובה יארח גרוניך את אהוד בנאי.

במהלך החודשים הבאים יתארחו גם שלומי שבן, אורית שחף מ"היהודים", מארינה מקסמיליאן בלומין וכמובן מתי כספי. את גרוניך בפסנתר ושירה ילוו רון אלמוג בתופים, אייל מזיג בבס ועומרי אגמון בגיטרות.