שלמה ארצי מוציא היום את סינגל חדש בשם "קיץ עשה לי טוב", עליו עבד עם לא אחר מאשר ג'ורדי. המפיק המוזיקלי המצליח ידוע בעיקר בזכות שיתוף הפעולה הקבוע שלו עם סטטיק ובן אל, שהוליד את כל הלהיטים הגדולים שלהם. השיר הוקלט כסקיצה עוד לפני כמעט 30 שנה (1991), אבל רק עכשיו שלמה מוציא אותו לאור בגרסתו הנוכחית.

החיבור בין השניים נוצר במהלך הופעה של שלמה שהתקיימה בשנה שעברה. ג'ורדי הגיע יחד עם משפחתו כדי לצפות בארצי ובשיחה שהתקיימה ביניהם בתום ההופעה עלו רעיונות על עבודות משותפת. ג'ורדי סיפר: "כבוד ענק עבורי לעבוד עם שלמה, ללמוד ממנו. השיר נדבק לי לראש מהשנייה הראשונה ששמעתי את הסקיצה. העבודה עם שלמה הייתה אחת החוויות המדהימות שעברתי, היה לנו חיבור מעולה. תודה רבה לשלמה שבטח בי בהפקה המוזיקלית ונתן לי את כל המרחב והחירות לעבד את השיר כמו שדמיינתי אותו בראש שלי".

במקביל לצאת השיר החדש, שלמה ארצי עובד בימים אלה על סיבוב הופעות הקיץ שלו. עם הטור החדש הוא צפוי להגיע בין היתר לאמפי קיסריה (28.6, 12.7, 23.8), אמפי מודיעין (5.7), לייב פארק ראשון לציון (28.7), היכל התרבות תל אביב (10.8) ובריכת הסולטן בירושלים (30.8).

מילים ולחן: שלמה ארצי עיבוד | הפקה מוזיקלית: ירדן "ג'ורדי" פלג | עריכה: לירון לוין- יורן