המופע של סאבלימינל והצל עם משפחת תאקט מתקרב בצעדי ענק ויתקיים בסוף החודש (22.1). אחרי לא מעט שמועות, מיני-דרמות - עם סיון שלא הוזמנה ואז בעקבות לחץ מהמעריצים קיבלה הזמנה - הגיע הזמן לעשות סדר. שני המופעים שיתקיימו ב-21 ו-22 בינואר בהיכל מנורה מעוררים סקרנות רבה אצל המעריצים מי יהיה על הבמה יחד עם סאבלימנל והצל.

ל-mako מוזיקה נודע ששרית חדד, שמבצעת במקור את "הסוד" עם הצמד לא תיקח חלק וגורמים המעורים בפרטים אישרו שלא נעשתה פנייה. גם רון שובל שמבצע את הפזמון האיקוני של "אני יכול" לא לוקח חלק, או אלונה טל שביצעה במקור את הפזמון העוד יותר איקוני של "הפינאלי".

בסביבת תאקט אומרים שאך ורק חברי "המשפחה" יעלו על הבמה: שזה אומר סיון בהנם, איציק שמלי, שי 360, גבריאל בטלר. בנוסף מורן מזור תיקח חלק מאחר והיא מלווה את סאב בשנים האחרונות בהופעות.

מאז ההכרזה על הסולחה והאיחוד על הבמה בבארבי, סאבלימנל והצל משתפים בלי הפסקה תמונות משותפות, ואפילו חשפו שהם עובדים על שיר חדש, כחודש לאחר הכרזת המופע. "מתרגשים, עובדים על שיר חדש... לא יאמן!", נכתב באינסטגרם של סאב.

מיד לאחר אותה הופעה בבארבי הצמד ערך מסיבת עיתונאים שם חשף איך נוצרה הסולחהסאבלימינל סיפר שהכל התחיל במופע שערך שבועיים קודם לכן: "במסגרת המופע הזה, אירחתי כל מיני אמנים, ביניהם את איציק שמלי מממשפחת תאקט ואת סיון ממשפחת תאקט. למחרת קמתי בבוקר ובמקום לחגוג, שמעתי וראיתי כל מיני כתבות ואייטמים שאני עשיתי חרם על יואב, "הצל". שאני עשיתי 'איחוד' למשפחת תאקט ובעצם החרמתי אותו. ואני במקום לחגוג ולהגיד איזה יופי של הצלחה הייתה, התחלתי להתגונן. שאני אעשה חרם? אני מאוד פעיל בתחומים האלה, נגד חרמות ובריונות, בטח שאני לא אעשה חרם. עשיתי הופעה שלי".

"התחילו לכתוב לי אנשים וקיבלתי אלפי הודעות", סבאלימינל המשיך. "מה אתה עושה עליו חרם? אתה תעשה חרם?. ובאיזשהו שלב נדחפתי לפינה והתחלתי לענות לאנשים. אני אף פעם לא באמת דיברתי מה הסכסוך בינינו, אף פעם לא באמת פתחתי, ופה דחפו אותי לפינה והתחלתי לדבר, וזה שם אותי במקום לא טוב. למחרת בבוקר התעוררתי למשהו אחר".