לפני כשבועיים הכריזה הפקת המופע של רובי וויליאמס בישראל שמבצע ההנחה הראשוני הסתיים ומחיר הכרטיס הרגיל בדשא של פארק הירקון ב-2 במאי, עולה מ-290 ש' ל-390 ש'. זאת אחרי שההנחה המוקדמת ("Early Bird"), ניתנה לעשרת אלפים הכרטיסים הראשונים, ובהפקה הוחלט להאריך את משך ההנחה, עקב ביקוש מצד הקהל.

הבוקר מודיעה חברת האשראי "Cal" על מבצע מיוחד לפיו היא תמכור ללקוחותיה כרטיס למופע של וויליאמס ב-270 ש' בלבד. בעלי כרטיס האשראי של החברה יוכלו לרכוש עד שישה כרטיסים למופע. מדובר על הטבת מחיר של 120 ש', שתאפשר למעריצים נוספים של הזמר לצפות במופע במחיר נמוך בכ-30 אחוזים. המבצע המיוחד יקודם בקמפיין טלוויזיה ואינטרנט שיעלה לאוויר במהלך השבוע הקרוב. המכירה תבוצע  דרך משרד הכרטיסים "לאן"

רובי וויליאמס ראש בראש מול טייק ד'את


רובי וויליאמס
עצמו ממשיך לפעול במלוא המרץ ואתמול הוא "עשה ביונסה" והוציא בבת אחת אלבום חדש בשם "Under the Radar Vol. 1", שמורכב כולו משירים שלא נכנסו לאלבומיו הקודמים. היצירה הזו זמינה למכירה בשלושה פורמטם - מהדורה דיגיטלית, דיסק, ודיסק חתום. אלף הראשונים שירכשו אתה יקבלו גם 6 גלויות מיוחדות. כאילו שאנחנו באייטיז.

"יש כאן כמויות של שירים שכתבתי ואני ממש מלא תשוקה לגביהם", אומר וויליאמס בוידיאו מיוחד בו הוא מחבק חתול. "אני רוצה שתאזינו להם, אחרת הם סתם יישארו על המחשב שלי. גיא צ'יימברס (שכותב איתו שירים), לא אוהב את זה שאני מוציא את השירים באלבום הזה. הוא חושב שאני מטורף שאני לא מוציא אותם באלבום שיקודם כמו שצריך, עם הופעות בטלוויזיה ואירוחים בתחנות רדיו, וסיבוב הופעות גדול יותר. אבל אני ממזר פזיז ואני רוצה שהם ייצאו עכשיו עכשיו עכשיו!".

וויליאמס, כזכור, הפך לאחרונה לאבא בפעם השנייה. הלהיט האחרון שלו היה אמור להיות "The Days" עם אביצ'י, שלא ממש המריא.

האלבום החדש של וויליאמס יצא במקביל לסינגל החדש של להקת-האם שלו "טייק ד'את". השיר שלהם "These Days", שנשמע כמו רטרו EDMי ליורו-דאנס, כבש את פסגת מצעד המכירות בבריטניה תוך יום אחד.

בהרכב של "טייק ד'את" נשארו כרגע רק שלושה חברים, כולל הכוכב גרי בארלו, אבל ה"סאן" הבריטי חשף שייתכן מאוד שרובי וויליאמס והחבר הנוסף שפרש לאחרונה, ג'ייסון אורנג', יתאחדו עם הלהקה שוב ב-2017 לרגל חגיגות 25 שנה להקמתה.