הראל סקעת התארח הערב (שישי) אצל אופירה וברקוביץ' וסיפר על התחושות שלו במלחמה על פתיחת עולם התרבות. "אני מרגיש שיש כאן קרוב לרבע מיליון אזרחים ישראלים שעובדים בתעשייה שלנו שלא ממש מתייחסים אליהם", אמר הראל והוסיף, "במשך שנים לא התייחסו לעולם התרבות בצורה שאמורים להתייחס אליו ולא נתנו לו את הכבוד שמגיע לו, הפכו את זה טיפה למשהו שהוא כמו תחביב כרגע. אי אפשר שפתאום המוסיקה תהיה שום דבר".

במהלך הראיון, אופירה וברקו הכינו לזמר הפתעה מיוחדת וצירפו לאולפן את שני תלמידיו מ"בית ספר למוסיקה" (מחר, אחרי החדשות בקשת 12), ביתניה בלאיי וסער מיכאל. "הילדים האלה זו התרופה לקורונה", אמר הראל בהתרגשות.

סער וביתניה שיתפו איך הם מעבירים את תקופת הקורונה. "אני מופיעה בכמה מקומות, אבל לא עם הרבה אנשים", סיפרה ביתניה. סער טען שמבחינתו, מדובר בלא פחות מחלום. "אני אומר את האמת? זה גן עדן. להיות בבית, לא לטוס לחו''ל ולא להיפגש עם חברים – זה נותן לך קצת זמן לעצמך".

הראל סקעת על המשבר בעולם התרבות אקסטרה 2 (צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ'", קשת12)
ביתניה בלאיי | צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ'", קשת12

ומה הם ירצו לעשות כשיהיו גדולים? אם שואלים, הוא רואה את עצמו חורך במות גם כשיהיה גדול. "אם זה לא ברור, אני אהיה זמר", אמר סער, שהתקשה לחזות מה תעשה ביתניה. "אני לא בטוח לגבי ביתניה, אבל עם הז'קט שלה מאחורי הקלעים אני הייתי בטוח כמוך אופירה, בחדשות. ביתניה הגיבה בנחרצות ואמרה: "אני רוצה להיות זמרת וכנרית".

 

הראל סקעת על המשבר בעולם התרבות אקסטרה 3 (צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ'", קשת12)
מתוך "אופירה וברקוביץ'" | צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ'", קשת12