ג'ניפר לופז, טקס AMA
בנוקיה. ג'יי לו | צילום: Gettyimages IL, getty images

ג'ניפר לופז  צפויה להופיע בהיכל נוקיה בתל אביב בחודש אוקטובר או נובמבר הקרוב ונמצאת רגע לפני חתימת החוזה על הופעה בישראל. גם הזמר הותיק טום ג'ונס צפוי להופיע בהיכל נוקיה בסתיו. סמנתה פוקס ופול יאנג כוכבי האייטיז צפויים להגיע בחודש יולי הקרוב לאילת ולהופיע ליד מלון ישרוטל הנסיכה במסיבת אייטיז-סבנטיז דתכלול את הרכב הקאברים "סנטה אזמרלדה", כך מפרסם הבוקר עיתון "ידיעות אחרונות".

עדיין אין פרטים בנוגע למחירי הכרטיסים ומקום הרכישה, אבל עבור מעריצי ג'ניפר לופז מדובר בוקר טוב במיוחד. הדיווה הלטינית של אמריקה מתכננת סיבוב הופעת עם אנריקה איגלסיאס, אבל לארץ תגיע כנראה לבדה, אחרי שעשתה בשנתיים האחרונות קאמבק מרשים לו ציפתה כמה שנים.

ג'יי לא? ג'יי כן!

ג'יי לו, שנפרדה מבעלה הזמר מארק אנתוני, הוציאה לאחרונה שני להיטים חדשים, "Dance Again" עם פיטבול וFollow The Leader. בשנה שעברה הוציאה את האלבום "Love?", שסימן את הפרידה המתוקשרת. בהשפעת הפרידה היא אף בכתה בהופעה באמצע ביצוע לשיר הותיק "If You Had My Love". האלבום כלל את הלהיט הענק "On The Floor", עם הראפר פיטבול וסימפול הלמבדה, ואת הלהיט "I'm Into You", שבקליפ שלו הופיעה ג'יי לו חבוקה בזרועות גבר צעיר, פנטזייה אותה מימשה גם בחייה האישיים. שיר נוסף של לופז היה "Invading My Mind", שכתבה ליידי גאגא.

כמובן שברזומה שלה נמצאת גם שרשרת להיטים ותיקה יותר מ"Jenny From The Block", "I Got U", "Hold It Don't Drop It", "Play" , "Let's Get Loud" ועוד רבים.

מצעד האייטיז

פול יאנג הופעה 4
כבר לא יאנג, עדיין פול. פול יאנג בהופעה בהיכל התרבות | צילום: רועי ברקוביץ'

טום ג'ונס בן ה-72 מחזיק בקריירה בת למעלה מ-50 שנה, עם להיטי-על משנות ה-60' כמו "דליילה", ועד להיטי קאבק משנות ה-90' כמו "סקס בומב".

הרזומה של פול יאנג שכבר הופיע בארץ פעמיים, כולל להיטים כמו "Love of the Common People", "Senza Una Dona", "Some People" ו"Come back and stay". סמנתה פוקס התפרסמה בעיקר בלהיטי סקס-פופ כמו "Touch Me" ונחשבה בשנות ה-80' לחלומם הרטוב של צעירים רבים. היא כבר הופיעה בארץ כמה פעמים, ולפני כעשור בוטלה הופעה שלה אחרי שמפיק מתחזה הונה אותה ונעלם עם הכסף. את התיקון עשתה פוקס כאשר הופיעה לפני כמה שנים בפסטיבל המחולות בכרמיאל. הכי אייטיז.

>> הצביעו למצעד הרשמי של להיטי מדונה בישראל וזכו בפרסים