פסטיבל הג'אז הבינלאומי בים האדום יחזור לאילת ב-23-26 באוגוסט הקרוב. זוהי השנה ה-29 בה נמל אילת יהפוך למשך ארבעה ימים לחגיגה של צלילים ומופעים משלל סגנונות מעורבים. אלי דג'יברי, המוזיקאי המוביל שזוכה להצלחה בכל העולם, אמון על הניהול המוזיקלי של הפסטיבל. "ג'אז עבורי הוא הרבה מעבר לסגנון מוסיקלי", אומר דג'יברי עם ההודעה על הפסטיבל, "הוא טומן בחובו כל כך הרבה ויש בו אין ספור אלמנטים מגוונים ופורצי דרך. בראש ובראשונה הוא מדבר על חופש, חופש אמיתי, החופש לבחור. החופש להיות אני והחופש לקבל את האחר". הרוח המשוחררת והפלורליסטית הזו תלווה את כל המופעים המגוונים שיעלו על הבמות שאל הים האדום באוגוסט.

בין המופעים הכלולים בפסטיבל הקרוב ישנם כמה וכמה הרכבים בינלאומיים כמו הסקסופוניסט ג'ו לובאני, רביעיית רון קרטר, שלישיית ג'ק דג'ונט, ראבי קולטריין ומתיו גאריסון, קנדריק סקוט אורקל, הזמרת הצרפתיה סיריל אמי וההרכב המקסיקני סונקס. המופעים המקומיים שייעלו על במות הפסטיבל כוללים הופעות מיוחדות של ברי סחרוף, אביתר בנאי יחד עם דניאל זמיר, שלישיית עומר קליין והפרוייקט המיוחד של עידן רייכל עם המוזיקאי ממאלי ויו פארקה טורה (טורה רייכל קולקטיב). 

מחירי הכרטיסים לפסטיבל ינועו בין 395-1500 ש"ח לכרטיס, עם הנחות שונות לצעירים, סטודנטים, גמלאים ותושבי העיר אילת. כרטיסים למופע של ברי סחרוף ימכרו בנפרד ב-220 ש"ח לכרטיס, וכרטיסים למופעים יחידים בפסטיבל יעלו בין 180-220 ש"ח. תוכלו למצוא את התוכנייה המלאה ופרטים נוספים באתר הפסטיבל, ולרכוש כרטיסים אליו במרכז ההזמנות של זאפה במספר 9080*.