למרות שבעקבות פרסומה יצא לנו להכיר די טוב את הוריה של נועה קירל, קשה להגיד את אותו הדבר לגבי אחיה הגדול, עופרי קירל. בן ה-23 שלמעשה חשף את נועה כבר מגיל 3 לעולם המוזיקה, חיכה לרגע הנכון עבורו כדי לבחור את הז'אנר המתאים ולהוציא את החומרים המקוריים עליהם הוא עובד מזה שנים. היום הוא משחרר את "כמו שעון", שיר היפ הופ שמדבר על מעגליות בחיים ומתאר עליות ומורדות כשבסוף ישנה חזרה למקום ההתחלה. את הסינגל שעופרי כתב והלחין בעצמו, מלווה קליפ מושקע ונוצץ במיוחד. לקחנו אותו לשיחה קצרה:

"את השיר כתבתי לפני שנתיים והוא מדבר על מערכת יחסים לא יציבה שכוללת עליות ומורדות. זה בעצם סוג של דימוי למערכת היחסים שלי עם המוזיקה. אני באתי מרוק ועם הזמן עשיתי את המעבר להיפ הופ שעדיין מרגיש לי חדש ושונה. היום אני נמצא בין שני הז'אנרים ועדיין לא בדיוק מוצא את עצמי מהבחינה הזאת".

איך זה מרגיש לצאת בתור אמן כשאחותך הקטנה כל כך מצליחה? מרגיש שיש ציפיות ממך? נלחץ?

"אנחנו שרים ומנגנים ביחד מאז שהיינו ילדים קטנים. זה מלחיץ לעמוד מתחת לצל הגדול שלה, אבל מצד שני תמיד היינו צמד ולראות אותה עולה על הבמה ומצליחה זה משהו שתמיד מרגיע ומעורר אצלי תחושת גאווה. היינו מעלים סרטונים של קאברים שעשינו ביחד ליוטיוב, אבל למרות ששנינו מאוד קרובים מבחינה מוזיקלית, אנחנו מושפעים מאמנים שונים. בזמן שהאיידולים של נועה הם בעיקר אלילות פופ כמו ביונסה, אני מקבל השראה יותר מראפרים כמו קנדריק לאמאר או צ'יילדיש גמבינו".

נועה משתתפת בשיר, אבל בקליפ זה נראה כאילו היא מסתירה את עצמה.

"את האמת שהיא הייתה אמורה להופיע, אבל היא לא יכלה להגיע כי ברגע האחרון צצו לה שתי הופעות ביום הצילומים, אז לקחנו מישהי שדומה לה וכיסינו לה את העיניים עם כובע בקטעים של נועה".

בתור האח הגדול, אתה מרגיש צורך לגונן עליה?

"יש לי המון מה ללמוד מנועה וזה כל פעם מדהים אותי מחדש כמה נסיונות היא צברה בזמן כל כך קצר, אז אני לא ממש מרגיש שאני צריך לגונן עליה. היא טובה במה שהיא עושה וגם נאמנה לעצמה. היא יודעת להתמודד עם ביקורות אפילו יותר טוב ממני".

בכל התקופה הזאת שאחותך וההורים שלך מוקפים במצלמות, אתה לא ממש נחשפת. למה דווקא עכשיו? 

"זה לא קרה בכוונה. הייתי עסוק בחיים האישיים שלי ובעבודה על המוזיקה שלי ולא יצא לי ממש לרדוף אחרי המצלמות. אני מרגיש שעברתי בשנתיים האלה המון דברים מאז ששיניתי את הכיוון למוזיקת היפ הופ. עכשיו זה בוער בי והרגשתי שאני בשל לשחרר את השיר".

המשפחה תומכת בכלל ברעיון שגם אתה תכנס לעולם הבידור?

"המשפחה כבר מכירה את העולם הזה מקרוב. הם מפרגנים מאוד ותומכים בהחלטות שלי". 

מה התכניות שלך לתקופה הקרובה? עובד על אלבום בכורה?

"לא יודע אם מכוון כרגע לאלבום שלם או סינגלים בודדים אבל יש עוד דברים בדרך. אני גם רקדן ויצא לי להשתתף בכמה קליפים של נועה. במקביל לאלה, אני מצטלם כרגע לסדרת דוקו חדשה שתעלה בהוט. היא עוסקת בתרבות ההיפ הופ בישראל ועוקבת אחרי התהליך שעוברים הראפרים".