אחרי הצלחת "עץ ירוק מפלסטיק", מוציאה היום מרגלית צנעני "מרגול",  את "סרט ישן", שיר שני מתוך אלבומה החדש, שצפוי לצאת בקרוב. כמו את הלהיט הקודם גם את השיר החדש כתב אסף אטדגי והלחינו יוני אמבר וישראל קמחי.

על הצלחת "עץ ירוק מפלסטיק" אמרה מרגול בראיון: השיר הזה הוא בייבי שלי. התעקשתי שיהיה סינגל לרדיו למרות שהקלטתי אותו אחרון. הדיסק כבר היה מוכן ואמרתי שחסר לי משהו נשמתי, קטן. השיר הזה כולם אוהבים אותו. גם הקהל של הים תיכוני וגם מי שאוהב אותי בבלוז ב'ירוסלבים', ב'עוד יהיה לי'. זה שיר נפלא ואני שמחה שלא טעיתי לגביו.

"אמרו לי תוציאי שיר שייתן בראש ברחבת הריקודים ואמרתי שאני רוצה בלדה לא בכיינית, אלא משהו קטן, רומז של אמצע החיים, של הגיל שלי. לא רוצה להתחפש לטינאייג'רית, כי זה דוחה ופתטי. אני חושבת שחלק נכבד מההצלחה שלי אצל בני נוער מגיע מהעובדה שאני לא משחקת אותה צעירה או כוסית. אני מרגול וזהו, והם לא נבוכים, הם מבינים את זה".

"מי שעוד מעורב באלבום זה אסף, הבן שלי. יש לו שני לחנים, הוא כתב את 'אל תישברי' וכתב לי גם טקסט פה ושם. למרות שהוא מוכשר מאוד הוא לא רוצה לעבוד איתי הרבה, זה דביק בעיניו שהוא כותב לאמא שלו, אז הוא כותב לאחרים".

עוד במוזיקה:

עידן רייכל ו"הפרויקט" מתכוננים להופעה בקיסריה

קורין אלאל ואבי סינגולדה בחזרות למופע המחווה לאריק איינשטיין

ביקורת אלבום: הבלאק אייד פיז עברו מהיפ הופ לדאנס

מדור הבאסטה: דפש מוד בקליפ חדש, ליידי גאגא ברמיקס ואינפקטד משרום בשיר חדש

תכירו: אופיר צנחני, האח של, הוא הסולן של להקת המוזות, שמוציאה שיר בכורה

קט סטיבנס (יוסוף איסלאם) רוצה סולחה עם קולדפליי, אחרי שהאשים אותם בגניבה מוזיקלית

מעיין רודיך, הבת של לאה לופטין ואריק רודיך, מוציאה שיר חדש

אבי ביטר שר בתוכנית "בכפיים" בערוץ 24 - "כמה את יפה", "אהבה שורפת", "כריש העולם התחתון" ומחרוזת בטורקית.

בכורה: להקת Why? שתגיע לארץ בקרוב מוציאה שיר ראשון מאלבום חדש