הגיע הזמן שתכירו את ויולט: הזמרת והיוצרת בת ה-36, בוגרת "רימון", ומי שאחרי מספר סינגלים שהוציאה בעבר וזכו להתעניינות רבה, לקחה פסק זמן, והבוקר משחררת סינגל חדש ומסקרן שמוכיח את יכולותיה הקוליות וכישורי הכתיבה וההלחנה שלה.

"מאז ומתמיד מוזיקה הייתה חלק גדול מהחיים שלי, וכבר בגיל 6 אני זוכרת את עצמי שומעת מנגינות ומנסה לנגן אותן בפסנתר", היא מספרת הבוקר ל-mako. "ההורים שלי לא נשארו אדישים, והחליטו לקחת אותי לאודישן לבית הספר הגבוה למוזיקה בבאקו שבאזרבייג'אן, שם נולדתי. נכנסתי לחדר וביקשו ממני לנגן על פסנתר, אז החלטתי בנחישות שאני אנגן לחן שנולד אצלי בראש באותה תקופה. זה היה מאוד מלחיץ לילדה בגיל כל כך צעיר, אבל הביטחון והנחישות תמיד היו שם ולכן התקבלתי".

"למדתי מהבוקר עד הערב לנגן ולהלחין, כל המורים האמינו בי - אבל לאלוהים היו תוכניות אחרות בשבילי - חליתי בצהבת, ובמקום להיות במקום שבו אני מוקפת בכל כך הרבה מוזיקאים מוכשרים, מצאתי את עצמי מאושפזת חודש בבית החולים מסתכלת דרך החלון וחולמת על מוזיקה. בגיל 11 עליתי לארץ, למדתי לאורך השנים במרכז המוזיקה ביפו, וכמובן גם ברימון - ובמקביל כתבתי שירים והתחלתי לעבוד עם המפיק טל פורר. הוצאתי שיר ראשון לפני מספר שנים ,אבל בתוכי הרגשתי שאני צריכה רגע לעצור ולהבין מי אני בתור אומן ומה אני רוצה להעביר הלאה. עצרתי הכל בלי להוציא שירים חדשים תקופה ארוכה, ועכשיו הגיע הזמן שכל כך חיכיתי לו - לספר את הסיפור שלי על הילדה קטנה עם החלומות גדולים".

מילים:

הלוואי נתעורר למציאות המוכרת
שעושה לנו רעש מושלם
שבסוף תיגמר המכסה המותרת
של לבד בעולם

הלוואי שתשכח את השקט בינינו
ותזכור את הדרך אליי
שהפחד ישקע, כמו היה ואיננו
שתגור בין ידיי

די
בפנים שבור יותר מדי
ואין למי לצעוק
נשאר לי רק לרצות
אליך ואליי

בין הבטוח לאולי
השמש שוב תצא
יש אור בכל קצה
תגיד לי רק מתי כל זה
עובר

עוד מעט הגלים יבקשו אל המים
התקופות יתחלפו מעצמן
ואנחנו נחזור לחבק בידיים
לכפר על הזמן

מילים: הדס כהן, ויולט לוקץ | לחן: ויולט לוקץ | הפקה מוזיקלית:פטריק סבג | ניהול אומנותי: מורן דוד