מילים, לחן והפקה מוזיקלית: אסף איילון ועלמה זהר בימוי וצילום: עירא בלסקי

במשך שנים אסף איילון ספג השפעות מגוונות בעבודתו כמפיק וגיטריסט עבור שורה של אמנים שונים - מוש בן ארי, עלמה זהר, מאיר בנאי, התקווה 6 והרשימה נמשכת. כל מי שפגש בו הכיר כישרון מפליא ואוזן קשבת ורגישה, ורבים מהם גם סקרנים לשמוע אילו יצירות התבשלו בין ההשפעות, הרגשות, הסיפורים והניסיון שאיילון צבר. הסקרנות תבוא לסופה בקרוב עם צאת אלבום הבכורה שלו, "Rewire".

בביתו שברמת הגולן, איילון כתב באנגלית שירים אישיים ממקום רגשי לחלוטין. הוא הלך אחרי הלב שלו, והלב שלו הוביל אותו לכתוב, בין השאר, על בתו אביגיל. השיר הראשון שנחשף מאלבום הבכורה שלו נקרא על שמה, והקליפ שמלווה אותו הוא בכיכובה של הבת המתוקה שמטיילת על רקע נופי הגולן. ואולם, בעזרת התלבושות הייחודיות והמקומות הסודיים שנחשפים בצילום הקסום של עירא בלסקי, הנופים הופכים לחלום ממשי, כשלפרקים נדמה שבכלל מדובר באנימציה. כל אלו חולפים על רקע השיר "Abigail" בו איילון שר לבתו שהיה רוצה לגרש את כל המפלצות מראשה, לתת לה את העולם אם היה יכול. אבל הוא יכול לתת רק את מה שברשותו.

אסף איילון (צילום: עירא בלסקי,  יחסי ציבור )
אסף איילון | צילום: עירא בלסקי, יחסי ציבור

עוד ב-mako מוזיקה:

בימים אלו איילון אוסף את המשאבים והכסף הנדרש לסיום ההקלטות והעבודה על אלבום הבכורה. ובכדי להסיר כל ספק שכדאי לכם להצטרף למסע הזה, ארקדי דוכין, מוש בן ארי, עלמה זהר וגבע אלון סיפרו על החוויות שלהם עם האיש המוכשר, ועל הסקרנות שמלווה אותם עד לצאת האלבום. "יש סוג של שקט כזה, הוא מכוון אותך לאווירה מסוימת, מאוד שקטה ביחס לנוף המרעיש הישראלי", דוכין אמר, בעוד שאיילון העיד על תהליך היצירה שלו - "זה לא מהונדס, זה לא מחשבתי, זה פשוט יוצא ככה". תוכלו לעזור לו לגייס את הכספים הנדרשים בקמפיין שלו באתר הדסטארט.