ברברה סטרייסנד (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
יש לי שתי רכבות שדוהרות בתוך עיני. ברברה סטרייסנד | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

ברברה סטרייסנד היא, מסתבר, הלהיט החם של קיץ 2013. אחרי שכמעט כל 16 אלף הכרטיסים למופע שלה בישראל ב-20 ביוני אזלו תוך 27 דקות מפתיחת המכירה, ולאור הביקוש העצום לכרטיסים נוספים - מוסיף המפיק שוקי וייס הופעה שנייה, שתתקיים באותו המקום - איצטדיון בלומפילד ביפו, במוצאי שבת 22 ביוני בשעה 21:15.

מחירי הכרטיסים להופעה השנייה של סטרייסנד הם כמו במופע הראשון, מתחילים ב-420 ש"ח ומסתיימים ב-3400 ש"לח לחבילת סופר-פרימיום מפנקת.

מכירת כרטיסים להופעה השנייה תיפתח ביום רביעי, 10/4 בשעה 10:00 - מכירה מוקדמת לחברי מועדון "השומע המתמיד" של שוקי וייס, אשר יוכלו לבחור ראשונים את מקומות הישיבה למופע המדובר (ניתן להצטרף למועדון עד יום ד' ב- 08:00 בבוקר על מנת להנות מהטבות המועדון במכירה המוקדמת).המכירה לקהל הרחב תיפתח ביום חמישי 11/4 בשעה 10:00 באתר אוונטים שמשרת אלפי לקוחות בו זמנית, או במוקד הטלפוני *9066.

המכירה ההיסטרית

עשרים ושבע דקות בלבד הספיקו כדי שמרבית הכרטיסים למופע ההיסטורי של ברברה סטרייסנד בישראל נרכשו. במשרדו של המפיק שוקי וייס מתגאים בהישג חסר תקדים בארץ, לפיו כ-5,000 איש רכשו כרטיסים באתר "איוונטים" במקביל, עם ממוצע של 7 דקות להשלמת הזמנה.

הופעה נדירה

מבחינת ברברה סטרייסנד מהווה המופע השני בישראל תקדים רציני. לא זו בלבד שבגיל 71 הזמרת היהודייה הגדולה בכל הזמנים מגיעה להופעה ראשונה בישראל - היא גם תעשה זאת פעמיים. אירוע שכזה נחשב לנדיר מאוד, שכן סטרייסנד ממעטת מאוד להופיע באופן כללי ובעיקר בשנים האחרונות - בסיבוב האירופאי הנוכחי היא כללה שישה קונצרטים בלבד. כל הופעה של סטרייסנד מוקפדת ומורכבת מאוד - היא מגיעה ארצה עם 60 נגנים, בנה ואחותה. ונדיר להצליח לראות אותה בהופעה. מעריצים ישראלים שממש ישקיעו - יזכו לראותה מופיעה פעמיים - יותר מרוב מעריציה בעולם בעשורים האחרונים.