רמי פורטיס שלא הכרתם (תמונת AVI: חדשות)
צנתור נוסף. רמי פורטיס | תמונת AVI: חדשות

הזמר רמי פורטיס עבר הבוקר הליך רפואי בדמות צנתור בלבו, בבית החולים "איכילוב" בתל אביב. זהו הצנתור השלישי לפורטיס בן ה-58, אחרי צנתור כפול בלב שעבר בשנה שעברה.

רמי פורטיס מסר הבוקר: "חג שמייח. עברתי הבוקר צינתור בבית החולים איכילוב. החסימה המינורית שנמצאה היא זו שהפריעה לי בהופעה. אין קץ לתודות לפרופסור שמואל בנאי ולכל הצוות המופלא של איכילוב. אני מרגיש מצוין, אנוח עוד קצת ונתראה בקרוב. האהבה, התמיכה והאיחולים של כולכם מחממים את ליבי, תרתי משמע. שלכם פורטיס".

פורטיס אושפז בביה"ח בלילה שבין שישי לשבת, אחרי שעזב את הבמה באמצע הופעה במועדון "בארבי" בתל אביב. פורטיס ירד מהבמה אחרי כשעה ועשרים דקות של הופעה, באמצע ביצוע השיר "אמריקה". מאחורי הקלעים של הבארבי אמר פורטיס ל-mako שהוא "מרגיש מוזר" ונראה מחוייך. הנגנים שלו יצרו סביבו "איזור סטרילי". בהמשך פונה פורטיס לבית החולים באמצעות אמבולנס ופרמדיקים שהגיעו עד לדלת הבארבי.

ראוי לציין שהתגובה הרשמית של ההפקה של פורטיס היתה ש"נתפס לו שריר בגב", כיוון שזו היתה התלונה של פורטיס לפני שהגיע לבית החולים. אולם עם זאת עלה החשש כי הסיפור מורכב יותר מבחינה רפואית. כעת מתברר שפני הדברים היו אכן אחרים.

פורטיס יורד מהבמה בשיר "אמריקה"

במהלך המופע שלו חזר פורטיס שוב ושוב על המנטרה "אני מרגיש טוב! אני מרגיש טוב! כולנו מרגישים טוב! אנחנו מרגישים מצויין!". הוא השתמש בה (כנראה) כדי להביע בדרכו הייחודית והפורימית מחאה צינית על המצב במדינה. אף אחד לא תאר לעצמו שהאמירה הזו תהפך בבת אחת לאירונית.

>> הדג נחש בשיר מחאה חדש: "הזמן להתעורר"