ההופעה החלה: כ-60 אלף מעריצים נלהבים הגיעו לפארק הירקון לצפות בכוכב הפופ. ביבר עלה לבמה רבע שעה מוקדם מהמתוכנן, ופתח בשיר "Mark My Words". לאחר מכן, ביצע את השירים "Where Are U Now" ו-"Get Used to It". כמו כן, הוא לא שכח לפנות לקהל הישראלי בקריאות "מה נשמע".

ביבר נמצא בעיצומו של סיבוב הופעות שנקרא "Purpose World Tour", סיבוב מתמשך שהחל בסיאטל במרץ 2016. במסגרת הסיבוב המאסיבי הוא נתן עד כה הופעות בארצות הברית, קנדה, אירופה, דרום אמריקה, ואוסטרליה. אלינו הוא מגיע אחרי הופעות בפנמה וקוסטרה ריקה, ואחרינו ימשיך לאיחוד האמירויות הערביות ולהודו. 

ביבר נחת אמש ונסע ישירות למלון דן, מלווה בפמליה ובמאבטחים, שהקפידו לשמור עליו הרחק מהמעריצים והצלמים. המעריצות השרופות חיכו לו שם כל היום, וחלקן אפילו ישנו בלילה בפארק הירקון כדי לחכות לפתיחת הדלתות. אנחנו לא יודעים איפה ההורים שלהן, אבל זאת מסיבת פיג'מות שיצאה מכלל שליטה.

ברי המזל (הכוונה לעשירים או לילדים שחסכו דמי כיס מהיום שנולדו) רכשו כרטיסים ללאונג' VIP ב- 1195 ש"ח, או כרטיס לגולדן ב-795 ש"ח. כמה צעירים בכו כשההורים שלהם לא הסכימו לקנות להם כרטיס משודרג? תשאלו את עשרות האלפים שבדשא (395 ש"ח לכרטיס). תשמחו לדעת שיש איזור שנקרא "הפיט", אלה שני המלבנים הקטנים בין הבמה למסלול ההליכה שלו, וכרטיסים לשם עלו בסביבות ה-7000 ש"ח. נותרנו ללא מילים.

היום הזה הגיע....

A post shared by סטטיק (@static_official) on


אז מה הולך לקרות היום? סטטיק ובן אל יעלו לחמם ב-20:00, ו-45 דקות אחר כך חלומם של עשרות אלפי הבלברים יתגשם, וג'סטין ביבר יעלה על הבמה. הוא ישיר כ-22 שרים, סיום מופע משוער באיזור 22:30. 

הליין אפ המלא (יתכנו שינויים):

 1. Mark My Words
 2. Where Are Ü Now (Jack Ü cover)
 3. Get Used to It
 4. I'll Show You
 5. The Feeling
 6. Boyfriend
 7. Cold Water (Major Lazer cover) (Acoustic)
 8. Love Yourself (Acoustic)
 9. Fast Car (Tracy Chapman cover) (Acoustic)
 10. Been You
 11. Company
 12. No Sense
 13. Hold Tight
 14. No Pressure
 15. As Long As You Love Me
 16. Children
 17. Let Me Love You (DJ Snake)
 18. Life Is Worth Living
 19. What Do You Mean?
 20. Baby
 21. Purpose
 22. Sorry