אחרי שבשנה שעברה המסיבה השנתית והמצופה של מייקרוסופט נדחתה מעט בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, חברת ההייטק הוותיקה הרימה אתמול (ראשון) את מה שהפך בקלות למסיבה הכי מוגזמת ושווה בישראל.

עם למעלה מ-10 זמרות וזמרים, דיג'ייז נחשבים, וכמות לא הגיונית של רקדנים על הבמה, חברת הטק חגגה יחד עם למעלה מ-4,000 עובדי החברה ובני זוגם בגני התערוכה בתל אביב - שם כולם הרימו לעצמם ול-30 שנות מחקר ופיתוח של חברת הענק בישראל.

אחרי שב-2019 נחתו כאן אקווה, נציג איטליה לאירווייזיון מחמוד ("סולדי"), בוני טיילר וג'ינג'ס חאן - הפעם החברה החליטה ללכת על קו כחול לבן שכלל את נגה ארז, דניס לויד, דיג'יי איתי גלו, אמיר דדון, מירי מסיקה, שירי מימון, נועה קירל, רן דנקר, זהבה בן, נרקיס ועדן אלנה. אה כן, וגם את *גבריאל באטלר* שעלה להופיע עם הלהיט הבלתי נגמר של להקת עדן, "יום הולדת" כמובן.

על פי ההערכות של גורמים בתעשייה, עלות האירוע הסתכמה בכ-2 מיליון דולרים, וגורם המקורב להפקה חשף בפני mako את הסכומים השונים שקיבלו האמנים שהופיעו אמש: דניס לויד הבינלאומי קיבל כ-350 אלף שקלים (!), בעיקר מכיוון שזו הפעם הראשונה שהוא עושה הופעה בסגנון בישראל. מיד אחריו ברשימה נמצאת נועה קירל עם תג מחיר של 80 אלף שקל ואחריה נגה ארז 60 אלף שקל. שירי מימון, רן דנקר ואיתי גלו "הסתפקו" ב-30 אלף שקל כל אחד.

כמו בכל אירוע בסגנון, גם כאן היו כמה רגעים שהופצו במהרה ברשתות החברתיות, כשהבולט מכולם היה הרגע המרגש בו רן דנקר ונועה קירל ביצעו יחד את "אם אתה גבר" של קירל שיצא בתחילת 2020, והשני כשאיתי גלו ניגן את הלהיט הגדול של קיץ 2021, "מועבט", שהעיף את המקום באוויר. אחרי כל ההפקה המוגזמת, קל מאוד להבין למה מיקרוסופט הרוויחה את תואר "מקום העבודה הטוב ביותר בישראל" כבר שנה שניה ברציפות. 

לכבוד האירוע היו כמה ביצועים שהופקו במיוחד על ידי הדיג'יי ינון יהל עם הזמרים כמו למשל עדן אלנה שביצעה את "Run The World" או שירי מימון שביצעה את "Dance With Sombody". אבל רגע לפני שכל ההופעות והחגיגה הגדולה החלה, סגן נשיא מיקרוסופט העולמית, סקוט גארט העביר ברכה מצולמת לרגל ה-30 שנה: "החדשנות והמצוינות של הטאלנט בישראל מרשימות מאוד. המרכז בישראל מוביל בפיתוח מוצרים חדשניים עבור מיקרוסופט".