קובי פרץ בהבימה (צילום: גוני ריסקין)
נאלץ לדחות. קובי פרץ בהופעה | צילום: גוני ריסקין

למרות הפסקת האש, קובי פרץ מודיע על דחיית מופע הקיץ "סה לה וי" שהיה אמור להתקיים ב-7 באוגוסט בבריכת הסולטן בירושלים, לעיני כשמונת אלפים איש, במסגרת סיבוב ההופעות הנוכחי שלו. המופע עובר לתאריך החדש, ה-13 בספטמבר (13.9), זאת לאור המצב הבטחוני. מדובר במופע המסכם עשרים שנות קריירה מצליחה, ומשלב להיטים מכל הזמנים ואלבומו הנוכחי "סה לה וי".

קובי פרץ מוסר: "לאור המצב הרגיש החלטנו, אני והצוות שלי, לדחות את המופע לחודש ספטמבר. כל מי שכבר רכש כרטיסים מוזמן להגיע בתאריך החדש. אני מודה לכל מי שרכש ועדיין רוכש כרטיסים למופע. "בימים רגישים אלו אני מזדהה עם האבל הלאומי וצער המשפחות. אני עובר בין בתי החולים ומשתדל לרומם את מצב רוחם של חיילינו הפצועים. אני מייחל בכל ליבי לזכות לארחם במופע בספטמבר, ומקווה לימים שקטים, טובים ושמחים יותר".

פרץ הוציא לאחרונה כסינגל את הדואט "תודה על הכל" עם יניב בן משיח, והקדיש אותו לחיילי צה"ל.

 

"קנזס" מאשרים: נופיע בתל אביב כמתוכנן

להקת קנזס
הם באים. להקת קנזס | צילום:

לעומת זאת, להקת הרוק האמריקנית "קנזס" (שמוכרת מהבלדה הקלאסית "Dust In The Wind"), מודיעה כי היא תגיע למופע שנקבע לה בהיכל התרבות בתל אביב ב-5 באוגוסט, יום שלישי. חברי הלהקה מאשרים יחד עם מפיקי המופע המקומיים, את הגעתם בפעם הראשונה לישראל. הלהקה נמצאת בימים אלו בסיבוב הופעות היסטורי, החוגג 40 שנות פעילות של ההרכב. ההופעה בארץ תחתום את הסיבוב ותהיה הזדמנות אחרונה לשמוע ולראות בפעולה הסולן, סטיב וולש, שהודיע לאחרונה על פרישתו בסיום הטור הנוכחי.

מהמפיקים המקומיים נמסר: "עקב המצב הבטחוני מרבית ההופעות בקיץ, שהיו אמורות להתקיים במקומות פתוחים. מתבטלות או נדחות. ההופעה של "קנזס" מיועדת להתקיים בהיכל התרבות בתל אביב שהינו אולם ממוגן, ובאישור פיקוד העורף מתפקד כרגיל, בתפוסה של עד 2300 איש, ללא דאגה. אנחנו בחברת "פרוגסטייג'-תבל פרודקשנס", רוצים לעשות כל מה שאפשר כדי לנסות ולהמשיך ולקיים חיי תרבות תקינים בישראל ומוקירים את החלטתה של הלהקה להגיע להופיע בישראל ובטוחים שזו תהיה חוויה מרגשת ללהקה ולקהל".

בראיון ל-mako אמר גיטריסט הלהקה ריץ' ויליאמס: "לפני שנה החלטתי לא לצפות יותר בחדשות, כי אני לא אוהב חדשות ולא מאמין להם. הם משקרים לנו כל הזמן".

ריצ'רד וויליאמס, קנזס (צילום: David Carstens, Robert Fritsch, Kevin Stefanik , kansasband.com)
"לא רואה חדשות, הם שקרנים". ריצ'רד וויליאמס, קנזס | צילום: David Carstens, Robert Fritsch, Kevin Stefanik , kansasband.com

 

קרן אן הופעה (צילום: נועה מגר)
זזה לספטמבר. קרן אן | צילום: נועה מגר

גם הופעותיה של קרן אן בישראל נדחות לספטמבר - לאור המצב הבטחוני, שתיים מהופעותיה של הזמרת הישראלית-צרפתיה נדחות ויתקיימו ב-18.9 באולם עין החורש, וב-20.9 באולם נגה ביפו. ההופעה ב-6.9 בזאפה הרצליה נשארת במועדה המקורי.

ביקורה של קרן אן בארץ מתקיים לאחר שלוש שנים של ציפייה, בעקבות סדרת הופעות מוצלחת עם שלומי שבן והחצוצרן אבישי כהן.

מההפקה נמסר: כוחם של כרטיסים שנרכשו למופע הראשון יפה גם למועד החדש. פרטים נוספים יימסרו בהמשך ובנקודות הרכישה.