ביום שבת הקרוב תעלה עדן אלנה יחד עם המשלחת הישראלית על המטוס להולנד לייצג סוף סוף את ישראל באירוויזיון יחד עם השיר Set Me Free שיצרו המפיק נועם זלטין, עידו נצר ועמית מרדכי מההרכב "טריאנגל" והבמאי רון כרמי ונבחר לפני כארבעה חודשים. 

כזכור, האירוויזיון בשנה שעברה בוטל לאחר התפרצות נגיף הקורונה בעולם, והשנה החליטו מארגני התחרות לקיים אותו כסדרו למרות שהמצב בהולנד עדיין מוגדר קשה עם למעלה מ-9,000 נדבקים ביום ומבצע חיסונים שלא מצליח לצבור תאוצה

אז אמנם אירוויזיון יהיה לנו השנה, אבל במתכונת שונה לחלוטין ממה שהכרנו עד היום: באולם ברוטרדם, בו תיערך התחרות, אושרה כניסה ל-3,000 איש בלבד ואך ורק תושבים מקומיים. בנוסף, מספר העיתונאים המורשים להגיע ולסקר את התחרות צומצם ב-65%, ויחד עם זאת הוטלו גם לא מעט הגבלות על האמנים עצמם והמשלחות שילוו אותם.

רגע לפני שתעלה על המטוס להולנד, היום (חמישי) חזרה עדן אל D CITY, מתחם עיצוב החדש ליד ירושלים, המקום בו צילמה את הקליפ לשיר Set Me Free, למופע LIVE ייחודי בו היא ביצעה גרסאות אקוסטיות לשיר Set Me Free עימו תייצג את ישראל באירוויזיון, וגם לשיר Arcade של דאנקן לורנס שזכה באירוויזיון 2019 שנערך בישראל. עוד היא מבצעת גירסא משלה לשיר Fuego של אלני פוריירה ו-Listen של ביונסה.

"אני שמחה ונרגשת שהגיע הרגע וזה סוף סוף קורה! עם הביטול של האירוויזיון בשנה שעברה וכל התלאות שבדרך היו רגעים שבהם חשבתי שגם השנה התחרות תתבטל וזה מרגיש נהדר שאני אוכל לעלות על הבמה הגדולה ברוטרדם ולייצג את ישראל בצורה הכי טובה שאפשר", היא מספרת.

אז איך ייראו השבועיים הבאים של עדן בהולנד

עדן כנראה לא תאהב לשמוע את זה, אבל מתברר שלה ולמלווים שלה אין אישור להסתובב ברחובות רוטרדם, ויציאה מהמלון אפשרית אך ורק לאולם וחזרה למלון. גם את הארוחות עצמן יקבלו חברי המשלחות ישירות לחדרים על מנת לא להתערבב עם משלחות אחרות וכדי למנוע התפרצות שעלולה לסכן את האירוע

בנוסף, בכל יום בו המשלחת תגיע לאולם היא תחוייב לעבור בדיקת קורונה מהירה בשיטת ינשוף, ובמקביל יצאה דרישה מההפקה לצמצם משמעותית את גודל המשלחות המגיעות לרוטרדם, ולאור העובדה שמעבר לעדן והרקדנים, איש יחסי הציבור, המנהל אישי, הבמאי והסטייליסט יש גם אנשי אבטחה שמצטרפים לנסיעה, לא נותר מקום לארבעת יוצרי השיר שלא יצטרפו השנה למשלחת וייאלצו להחזיק אצבעות לעדן והשיר שלהם מהבית.

אנחנו כמובן נהיה שם עם נציג מיוחד של mako שיגיע לרוטרדם כדי לעקוב ולספר לכם על החזרות של עדן לקראת חצי הגמר הראשון, בו על פי אתרי ההימורים ישראל ממוקמת כרגע במקום ה-11 - מה שמציב אותה נכון להיום מחוץ לגמר, אבל הכל כמובן יכול להשתנות מיד כשיתחילו החזרות בשבוע הבא, אז זה הזמן להחזיק לה אצבעות. בהצלחה!