שלמה ארצי בהופעה באשדוד (צילום: גילי אספיר קינג הפקות)
שלמה ארצי בהופעה באמפי אשדוד | צילום: גילי אספיר קינג הפקות

נושא דחייה וביטול ההופעות בעקבות התמשכות המלחמה בדרום, ממשיך לפגוע באמני ישראל. אחרי אייל גולן, קובי פרץ, נינט, ואמנים נוספים, גם הופעתו של שלמה ארצי, שתוכננה להתקיים בפארק אשכול, שבמועצה האיזורית אשכול, ליד גבול עזה, ב-7 באוגוסט, בוטלה עקב התמשכות הלחימה והירי.

מהפקת האירוע נמסר היום: "הוחלט בשיתוף עם שלמה ארצי לדחות את המופע. תאריך חדש יקבע מייד כשהשקט המיוחל יחזור לאזור". מיחסי הציבור של ארצי הוסיפו: "המופע בוטל עקב המצב. מועצת אשכול ואנחנו נשמעים להוראות פיקוד העורף".

"היהודים" דוחים את המופע בקיסריה

גם להקת "היהודים" מודיעה היום שלאור המצב הבטחוני הופעתה החגיגית והגדולה, שתוכננה לעלות על במת האמפיתאטרון בקיסריה ב-16 באוגוסט נדחית ל-16 באוקטובר, שמחת תורה. הלהקה היתה אמורה לארח במופע את יובל בנאי. מהפקת המופע נמסר: "כוחם של כרטיסים שנרכשו למופע הראשון, יפה גם למועד החדש. פרטים נוספים יימסרו בהמשך ובנקודות הרכישה".

להקת "היהודים", המונהגת על ידי תום פטרובר ואורית שחף, דחתה גם את יציאת הסינגל הראשון שלה, מתוך אלבומה החדש, הראשון מזה שבע שנים. הסינגל היה מוכן ליציאה כבר לפני שבועיים, אבל הכניסה הקרקעית של צה"ל לעזה מנעה את יציאתו.

בינתיים נסעו אתמול חברי הלהקה לבית החולים ברזילי באשקלון, כדי לבקר חיילים פצועים ולשמח אותם.

אין תמונה
"היהודים" מבקרים פצוע בבית חולים