נינט, מיי גירל (צילום: עידו קליר)
פגניני שוקל להחליף את שמו לפגנינט | צילום: עידו קליר

ברי סחרוף, קרן אן, אסף אבידן והמוג'וז ונינט טייב בכבודה ובעצמה יופיעו עם תזמורת סימפונט רעננה במסגרת העונה החדשה של "קלאסי רוק" באופרה הישראלית, שציינה בעונתה האחרונה 25 שנה להקמתה.

נינט, סחרוף, אבידן והמוג'וז וקרן אן הארבעה יבצעו עם התזמורת הנכבדה את מיטב שיריהם בעיבודים קלאסיים חדשים. עבור שניים מהם - ניט ואסף אבידן והמוג'וז תהיה זו הפעם הראשונה בה ישתפו פעולה עם תזמורת קלאסית.

בנוסף, עידן רייכל מצטרף לעונה החדשה של האופרה כמנהל האמנותי של סדרת הופעות ייחודית של "מוזיקת עולם", בה יתארחו בין השאר הגיטריסט והזמר הנודע ממאלי פארקה טורה, זמרת הפלמנקו ממיורקה קונצ'ה בויקה ולהקת הגברים מדרום אפריקה "ליידי סמית' בלאק ממבזו".

"אאידה" במצדה בעקבות "נבוקו"

סדרת "ג'אז במשכן" תארח בעונה החדשה של האופרה את ענקית הג'אז הווקאלי הלן מריל, את הפסנתרן טד רוזנטל, את הפסנתרן האיטלקי סטפאנו בולאני, את הפסנתרנית הישראלית בינלאומית ענת פורט ואת הגיטריסט הישראלי המצליח יותם זילברשטיין.

כמו כן כלולים בעונה החדשה הפקת ענק של "אאידה" במצדה כהמשך ל"נבוקו" שתעלה שם בקרוב, ביקור ראשון של האופרה "פורגי ובס", הפקה חדשה של "חליל הקסם" וסיום עונה חגיגי עם "לה טרוויאטה" של ורדי.

האופרה תעלה העונה גם מופעי מחול של הבלט המלכותי של ויניפג, להקת נזירים מסין, בלט ג'אז מונטריאול, אלווין איילי שלוש הפקות אופרה לילדים ועוד.