מסתבר שיש בכנסת איזשהו עניין, לפיו פעם בשנה ראש הממשלה צריך לענות לשאלות שמציגים לו חברי הכנסת. על פי תקנון הכנסת, כל תיק נוסף שראש הממשלה מחזיק בו מאפשר לשואלים עשר דקות נוספות, אז בגלל שבנימין נתניהו מחזיק בארבעה תיקים שעת השאלות נמשכה לשעה וארבעים דקות. במהלך הזמן הזה הפנו אליו חברי כנסת שונים מסיעות שונות שאלות בעניין חקירות המשטרה נגדו, קהילת הלהט"ב ועוד כמה עניינים.

אבל מה שמעניין מבחינתנו קרה לקראת סוף השעה, כשהגיע תורה של זהבה גלאון. ח"כ גלאון תקפה את נתניהו על כך שהוא מסרב להתראיין לעיתונות: "אדוני ראש הממשלה, אני בטוחה שאתה נהנה מכל רגע, מה רע לך? אתה עומד שעה וחצי מול המליאה, ואיפה העיתונאים? אתה לא ענית לאף ראיון עיתונאי למעט לערוץ אחד, הרבה יותר נוח להיות שחקן על הבמה". היא גם הגיבה על ההתבטאויות הקשות של הרב לוינשטיין בנוגע לקהילת הלהט"ב ושל גידי אורשר על המזרחים ואמרה לנתניהו: "לא ראיתי שפתחת את ישיבת הממשלה אתמול בגינוי".

״ויש לך כח של צבא שלם אך את נגד כולם וזה עושה אותך למה שאת... לוחמת״ שאפו מירי!

A video posted by eyalgolan1 (@eyalgolan1) on

תוך כדי שהיא מדברת התפרצה לדבריה השרה מירי רגב, וגלאון צעקה אליה בחזרה כמה פעמים "השרה רגב, אייל גולן קורא לך". הדברים עוררו צחוק במליאה, ואפילו ראש הממשלה עצמו לא הצליח להתאפק מלחייך. את רגב לא נראה שזה הצחיק, כשהיא צעקה חזרה על גלאון וכשנקראה לסדר ענתה: "אני אענה כשתוקפים אותי". דבריה של גלאון הם כמובן עקיצה על כך שמירי רגב הצטלמה לסרטון המעודד את עליית התכנית "אייל גולן קורא לכם" בערוץ 24. גולן פרסם את הסרטון מהאירוע באינסטגרם שלו יחד עם ציטוט משירו "לוחמת", בהקדשה לחברת הכנסת רגב: "'ויש לך כח של צבא שלם אך את נגד כולם וזה עושה אותך למה שאת... לוחמת' שאפו מירי!".