אין תמונה
יעל נעים

יעל נעים מגיעה לשתי הופעות בישראל ותופיע במועדון רידינג 3 בנמל תל אביב ב-27 וב-28 במאי 2011 בהפקת "PLUG Productions". מחיר כרטיס:  250 ₪.

יעל נעים שבה ארצה כזמרת הישראלית המצליחה בעולם אחרי שקטפה את פרס "זמרת השנה"של צרפת והיא בנקודת שיא בקריירה. היא הופיעה בישראל כבר לפני 3 שנים ומילאה 3 הופעות, אחרי שהשיר שלה "New Soul" ליווה את הקמפיין של חברת אפל. במאי היא צפויה לחזור עם אלבום חדש ובעקבותיו מופע חדש ולהקה הכוללת גם את בן זוגה דיוויד דונטיין שהפיק לה את האלבום.

שורשים בצרפת וארץ ושיתוף פעולה עם דין דין אביב

אין תמונה
ותודה לאפל. יעל נעים

נעים הישראלית-צרפתייה נולדה ב-6 בפברואר 1978 בפריז להורים יהודים תוניסאים. בגיל 4 עברה עם הוריה לרמת השרון, למדה לנגן בפסנתר ומאוחר יותר למדה במגמת המוזיקה של תיכון אלון ובקונסרבטוריון למוזיקה. בצבא שירתה כסולנית תזמורת חיל האוויר.

את קריירת המוזיקה שלה החלה בקומדיה המוזיקלית "Les Dix Commandements". אלבומה האישי הראשון "In A Man's Womb" יצא ב- 2001. בשנת 2006 השתתפה יעל באלבומה של דין דין אביב "סודותיי" - בכתיבת והלחנת השירים "סודותיי", "מה שתבקשי" ו"משמעויות", אותו גם שרה בדואט עם אביב.

על אלבומה השני עבדה משך שנתיים בדירת סטודיו בפריז עם חבריה דייוויד דונטין וג'ון ריד. הם הקליטו והלחינו 13 שירי פולק וג'אז בצרפתית, אנגלית ועברית, שהפכו באוקטובר 2007 לאלבום "Yael Naim"‏.

הצלחה בינלאומית

בינואר 2008 שודרה פרסומת הבכורה למחשב "MacBook Air" של חברת Apple, בה מושמע שירה של נעים "New Soul". השיר זכה לפרסום רב וב-1 בפברואר 2008 הגיע למקום השני ברשימת ההורדות של iTunes ובהמשך למקום ה-7 במצעד הבילבורד האמריקני, הישג שאף אמן צרפתי או ישראלי עשה קודם לכן. בחודש מאי יצא הסינגל השני, "פריז", המושר בעברית בשילוב מספר מלים בצרפתית.

בסוף 2010 יצא אלבומה השלישי, "She Was A Boy" עם שירים באנגלית, שזכה לפופולריות רבה בצרפת.  בטקס פרסי המוזיקה הצרפתי שנערך לאחרונה זכתה נעים בתואר "זמרת השנה" בצרפת.

>> אוהד שרגאי בראיון: "יש בי ילד קטן שרוצה להשתולל"