נינט קלאסית 1 (צילום: רותם ואחניש)
המעמד מחייב. נינט במראה הקלאסי | צילום: רותם ואחניש

נינט טייב כבר שרה מזרחית, פופ, רוק ובלוז, ועכשיו היא עומדת לשיר גם קלאסי. זה יקרה, כזכור, בקונצרט מיוחד שיתקיים ביום שני ה-14 במרץ 2011 בבית האופרה-המשכן לאמנויות הבמה בתל אביב.

בקונצרט תשיר נינט, כשהיא מלווה ב-40 נגנים קלאסים של תזמורת סימפונט רעננה בניצוחו של רועי אופנהיים, שירים מתוך הרפרטואר האישי שלה בעיבודים סימפונים ייחודים. המעבדים לתזמורת במופע יהיו זהר שרון, חי מאירזדה, אורית גוראל, אמיר לקנר ואשר גולדשמידט.

"זוהי התנסות ראשונה שלי בתחום המוסיקה הקלאסית", אומרת נינט, "והיא מגיעה ממקום של סקרנות ועניין לגעת בעולמות אמנותיים שונים, המפגש שלי עם החומרים כפי שהם נשמעים בעיבודים הסימפונים נותן לשירים אינטרפרטציה אחרת ולוקח אותם למקום חדש ומעניין".

בהמשך לאסף אבידן והמוג'וז

אל הקונצרט הקלאסי מגיעה נינט לאחר סדרת מופעים במועדון הזאפה בתל אביב מסגרתם אירחה את שלום חנוך, עברי לידרשלומי סרנגה (ההופעה עם שלומי שבן נדחתה, כיוון שנינט היתה חולה בשפעת), ולאחר סיבוב הופעות אנפלאגד והופעות רוק בכל הארץ.

הופעתה של נינט היא חלק מסדרת המופעים החדשה "קלאסי-רוק" של האופרה הישראלית, המארחת אמני רוק ומבצעים עם הסימפונט עיבודים קלאסיים לשיריהם. בסדרה כבר התקיים המופע של אסף אבידן והמוג'וז שזכה להצלחה גדולה.

מחירי כרטיסים: 135/155/175 ₪, משך המופע: כשעה וחצי. טלפון: 03-6927777.

נינט קלאסית 2 (צילום: רותם ואחניש)
עכשיו כולם מבינים למה צבעתי את השיער. נינט במראה הקלאסי | צילום: רותם ואחניש
נינט קלאסית (צילום: רותם ואחניש)
זה לא נגמר עד שהגברת היפה שרה. נינט במראה הקלאסי | צילום: רותם ואחניש

>> אריק איינשטיין בראיון מיוחד על יצחק קלפטר ושלמה ארצי