אין תמונה
ראשון בנקיונות, שנה שניה. אייל גולן

בשנה שעברה הוביל אייל גולן את טבלת הזמרים בסקר מיוחד שערכה חברת "ניקול" ולפיו הוא הזמר המועדף ביותר להאזין לו בזמן הנקיונות לפסח.

גם השנה ערכה "ניקול" סקר דומה בקרב 500 נשים המנקות את הבית לקראת חג הפסח, ולפיו 11% מהנשים מעדיפות להאזין לאייל גולן בזמן שהן מנקות את הבית. וכמו בשנה שעברה למקום השני הגיע שלמה ארצי עם 4%. את המקום השלישי תפס אברהם טל, את הרביעי יהורם גאון, את החמישי מירי מסיקה ובמקום השישי עמיר בניון ומשה פרץ.

17% מנקות עם מזרחית, 15% מעדיפות מוזיקה ישראלית

הסקר קובע כי 90% מהנשים בישראל מבצעות מטלת ניקיון כלשהי בבית ושהאזנה למוזיקה בעת ניקיון הבית הינה רווחת מאד - 77% מהנשים שמנקות את הבית בעצמן נוהגות להאזין למוזיקה ו-85% מהן סבורות כי שמיעת מוזיקה בעת ניקיון הבית מעלה את האפקטיביות.

בסקר נשאלו הנשים מהו הז'אנר במוזיקה המועדף עליהן בעת ניקיון הבית. 17% מהנשים שמנקות את הבית בעצמן מעדיפות לנקות לרקע שירי מוזיקה מזרחית ,15% מעדיפות מוזיקה ישראלית, 4% רוק ,3% מוסיקה שקטה ו- 2% מעדיפות היפ הופ.

54% מהנשים ציינו את הרדיו כמכשיר דרכו הן שומעות את המוזיקה, 43% מאזינות לערוצי מוזיקה בטלוויזיה ו-25% מעדיפות נגן CD. מהמאזינות לרדיו: 42% מעדיפות להאזין לגלגל"צ לעומת 12% שמעדיפות את רדיו לב מדינה.

>> עשרת האלבומים הישראלים שיעשו לכם את החג