אין תמונה
מעריצה של רובי ווילאמס

מעריצות ישראליות של כוכב הפופ רובי וויליאמס הכינו סרטון רשת מגניב עם השיר "Hot Fudge" של הזמר, שנועד לשכנע אותו להגיע להופעה בישראל. במקור מדבר השיר על נסיעה ללוס אנג'לס, לכמקום בו השמש זורחת, ובקליפ החדש הפכו את המעריצות את LA ל IL ומנסות להסביר לוויליאמס את הדרך אל הארץ שטופת השמש.

הקליפ מלא ברמזים ויזואליים ובדיחות פנימיות חביבות שמי שמעריץ את וויליאמס מכיר ויזהה. בין היתר מופיעות בו הדמיות ויזואליות לטקסט של השיר החביב. כמו כן השתמשו המעריצות בצילומים עם בובת שעווה של וויליאמס כשאחת מהן אוחזת לו באיזור החלציים. בתמונה אחרת בקליפ מופיעה בחורה בעירום עם הכיתוב (לפי מילות השיר המקורי) "אלוהים יודע שאני אוהב אותן שזופות".

רובי וויליאמס הבריטי ידוע כמי שיש לו מעריצים רבים בארץ, בעיקר מעריצות. בסיבוב ההופעות הענק של להקתו "טייק ד'את" שנערך בשנה שעברה הגיעה לקוצרט בלונדון קבוצה של מעריצות ישראליות שבמהלך השיר "Eight Letters" הצליחו להעביר לוויליאמס דגל ישראל. רובי וויליאמס התעטף בדגל ישראל, נישק אותו ויצא איתו להקפת ניצחון על הבמה. עכשיו רק צריך שמפיק ישראלי יצליח לשכנע אותו להגיע להופעה כאן בארץ, וכדאי עוד הקיץ, אם אפשר, תודה.

>> ולנטינה נציגת סן מרינו לאירוויזיון בביקור בישראל