יש כמה להיטים בולטים מאוד בישראל כמו "לך לישון" של אנה זק, "ליבינג דה דרים" של נונו או "פעמון" של נועה קירל שרק יצא, אבל יש להיט אחד שמשום מה לא עדיין לא מקבל את היחס שמגיע לו: "חסרה לי ברמות" של בנאל בן ציון ושירז אברהם. השיר שהשניים השיקו את מועבט המפורסם, מתפוצץ במצעדי הפלטפורמות עם מספרים מרשימים מאוד, במיוחד לזמרי שטח.

רק לצורך ההשוואה: תוך חודשיים "חסרה לי ברמות" הגיע ל-420 אלף האזנות בספוטיפיי כשהשיר של נונו למשל עומד על 500 אלף אחרי יותר מארבעה חודשים - וזה מבלי שניכנס לעומק הנתונים וההצלחה ההיסטרית בטיקטוק. "את האמת, האמנתי שכן איפשהו זה יפרוץ", מודה בן ציון בשיחה עם mako מוזיקה, "אבל לא ברמה כזאת של מעל מיליון הורדות בכל חברות ההאזנה ומקום ראשון מעל עומר אדם, שזה מבחינתי זה הדבר".

איפה מעל עומר?
בממדים השבועיים, אני מקום ראשון במושמע ביותר. אם תראה ביוטיוב בהשמעות. בצפיות, אני מקום ראשון בגרף. מעל אנה זק, מעל עומר אדם".

בן ציון אמנם מתגאה בנתונים האלה, אבל גם מודע לכך שהוא עדיין לא באמת ברמה של אדם או זק. "אל תוציא אותי ככה, לא רוצה להישמע שחצן", הוא עונה כשנשאל אם מרגיש שניצח את עומר אדם, ומסביר למה הוא מתכוון: "פשוט הסטטיסטיקות מראות שאני שלושה שבועות מעל אנה זק ועומר אדם בשירים המושמעים ביוטיוב".

במקור, השיר אמור היה להיות שלו לבד, אבל אז החליט להמר על שירז אברהם, מהלך שהצליח מאוד: "שמעתי אותה ורציתי שהיא תהיה איתי בדואט. זה היה אמור להיות שיר סולו, בלי בחורה ושינינו את המילים. היה לה קול מאוד מיוחד, וחשבתי שזה יותר ידבר לקהל, יותר ירגש גם את הבנים וגם את הבנות". כאמור, ההימור הצליח וגם השינוי במילים. כנראה שילוב של שורות כמו "את חסרה לי ברמות, קשה לי בלילות כולי צלקות זה שורט ת'נפש" עם "אף אחד לא מכיל אותי, אז הנה עוד אחד חתך" - גורם לאנשים להתחבר לכנות שבהן.

כבר שנים שבן ציון משחרר שירים, מופיע בחפלות ואירועים פרטיים, אבל אין ספק ש"חסרה לי ברמות" הביאה לו הצלחה שלא הכיר עד היום. קשה להאמין שזה נושא שאנחנו נאלצים לדבר עליו עדיין ב-2022 אבל איכשהו יש עורכים מוזיקליים שמסרבים לקבל את ההצלחה של השיר, למרות הנתונים הברורים - חוץ מלב המדינה, כמובן, והבלחות פה ושם ברדיו: "אליקו מפרגן, משמיע אותו 4 פעמים ביום. אני חושב שזה שיר מאוד מאוד מיינסטרים שמדבר לכולם וכן צריכים להשמיע אותו בכל מקום".

למרות ההצלחה שלו בשטח ובטיקטוק, זה עדיין לא עבר פלייליסט בגלגלצ, ונונו, נניח, כן נכנסה אחרי ההצלחה בטיקטוק. אתה יודע למה?
"לא יודע מה להגיד לך. לא יודע מי זה נונו, אבל מאחל בהצלחה לכולם. אולי הם לא מקבלים את המוזיקה הזאת".

מה זה אומר המוזיקה הזאת?
"אני אגיד לך משהו? אני נשבע לך שאשכנזים-אשכנזים...".

רגע, מה זה אשכנזים-אשכנזים?
"חס ושלום, אני לא עושה הבדלים עם אף אחד. זה אנשים שלא מתחברים למוזיקה הזאת. אנשים שאומרים לי 'תשמע בחיים לא שמענו מזרחית, אבל זה שיר כל כך חזק ועצום שהתחברנו אליו וזאת פעם ראשונה שאנחנו שומעים שיר במזרחית'".

אז זה נפתח מעבר לקהל ששומע מוזיקה מזרחית?
"נפתח, זה מדינתי. מכל הסוגים. אנשים ששומעים טכנו אומרים לי זה 'שיר מנפץ'. יש מעל 20 מיליון צפיות בטיקטוק בסרטונים וסאונדים".

מה היית רוצה הלאה? 
"הרבה דברים השתנו לי מאז הרדיו, בעקבות השיר הזה נפתחו לי הרבה דלתות, פנו אליי הרבה חברות. יש לי עלייה חדה במופעים גדולים, אני מתארח בהופעות בזאפה. חתמתי בסוכנות מאוד גדולה, שמייצגת את אלקנה מרציאנו. אני פותח האנגר 11, מופע ענק בחודש יולי. הולך לארח שני זמרים מאוד מאוד מוכרים בתעשייה. מעכשיו כל חודש וחצי ייצאו שירים. עכשיו אני בחברת הפקות, בוקינג והכל הולך להיות אחרת. פרצנו מחסום שאנשים מאוד מאוד גדולים ולקחו אותי בידיים שלהם".

מתי השיר הבא?
"שבוע הבא בעזרת השם".

ישחזר את ההצלחה? 
"אני מקווה שיותר מזה בעזרת השם, כי הראיתי לקהל מי אני והוא עכשיו רוצה עוד".