זוהר זכרוב, זוכה "בית ספר למוסיקה", רשם הערב (ראשון) קאמבק למסך באודישן ל"הכוכב הבא לאירוויזיון". זכרוב ביצע באודישן את "המנון המלחמה" הלא רשמי, "לצאת מדיכאון" של יגל אושרי, והרים את המסך עם 81%. לכבוד האודישן, הבוגרת הכי מצליחה מאותו בית ספר מוזיקלי, אגם בוחבוט, התארחה בשולחן השופטים ונזכרה איך זה הרגיש להפוך בגיל כל כך צעיר לדמות מוכרת בכל בית.

"יש פלוסים ומינוסים בלהתפרסם בגיל מאוד צעיר. הייתי בת שמונה. זו הייתה חוויה טובה. אני קצת מרגישה שאני לא זוכרת את החיים שלי מלפני", הודתה. בסיום הערב שרה בוחבוט את "לראות את האור" בביצוע מרגש ומצמרר. השיר, אותו ביצעה במקור אפרת גוש, כתב ברק פלדמן והלחין הזמר והשופט אסף אמדורסקי, הפך למזוהה עם מסיבת נובה שבה בוצע טבח נורא על ידי מחבלי החמאס בשבת השחורה.

בסיום הביצוע פנתה בוחבוט לחבריה השופטים: "תודה שנתתם לי את הזכות להיות כאן בתקופה הזאת. אני מרגישה שאתם עושים פה עבודת קודש, גם בלי קשר לתוכנית. כל אחד ואחת מכם מגיע, משמח ונותן מעצמו. זה מדהים שיש לנו את הזכות הזו לעשות את זה בתקופה הזאת. אני מרוגשת. תודה רבה".

מי שעוד שר וריגש הערב היה איתי לוי, שביצע את "בגלל הרוח" לבקשת הלוחמים בשטח. בקיץ שעבר הוציא לוי חידוש לשיר וכתב: "כל מי שמכיר אותי יודע שחיילים בשבילי זה הכל. זה הלב, הכוח - החיים. זכיתי לחדש שיר של שלומי שבת שאני כל כך אוהב. אני, אתם והאל עוד ננצח. לא בגלל הכוח, רק בגלל הרוח".